Etikete göre gösterilenler Ankara vosvos

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılı nedeniyle Ankara Kızılcahamam Belediyesinin kutlamalarına Ankara Volkswagen Fun Club olarak katılım sağlanacak. Bir çok konserin de olacağı etkinliğe katılım kayıtları için lütfen aşağıda ki formu doldurunuz.

https://ankaravolkswagenfunclub.com.tr/blog/cumhuriyetfestivali/

100. Yıl Vosvos Cumhuriyet Festivalimize Davetlisiniz
Kızılcahamam Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 100. Yılında Vosvos Cumhuriyet Festivali düzenlenecek.
Belediye Başkanımız Süleyman Acar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir coşkuyla Vosvos Cumhuriyet Festivalimiz ile kutlayacağız. Festivalimizde Arabeskin efsane ismi Gülden Karaböcek başta olmak üzere 3 Alp, Oğuzhan Er ve Emre Barut sahne alacaklar . Tüm hemşehrilerimizi ve misafirlerimizi 26 – 27 – 28 - 29 Ekim tarihlerinde düzenleyeceğimiz 100. Yıl Vosvos Cumhuriyet Festivalimize davet ediyorum” dedi.

 

BELEDIYE 69e49bfd 7858 485f bca1 b53f9410b611

 

Kategori Vosvos Haberleri
Cuma, 20 Şubat 2015 23:30

Ankara'da Vosvos Park Açıldı!

Yenimahalle Belediyesi'nin Batıkent'te hizmete sunduğu Vosvos Parkı, Volkswagen sahiplerinin uğrak noktası oldu.

vosvos

Ankara Volkswagen Fun Club'un düzenlediği etkinlikte renkli konvoylarıyla Vosvos Parkı'na gelen vosvos severler, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kendilerine tahsis ettiği Yenimahalle Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Vosvos Lokali'nde buluştu. Parkın içinde bulunan lokalde sanatçılar Figen Genç, Burak Yakut ve Rojda'nın şarkılarıyla renkli bir gün yaşayan Volkswagen tutkunları, birbirleriyle de hasret giderdi.
Buluşmada konuşan Volkswagen Fun Club Başkanı Olgun Şensoy, katılan arkadaşlarına teşekkür ederek, kendilerini bir çatı altında buluşturmaya olanak sağlayan Başkan Yaşar'a minnettar olduklarını söyledi. Şensoy, "Bizleri unutmayarak, vatandaşın da beğenisini kazanan bu parkı bizlere hediye eden Yaşar, bununla yetinmeyip bize bir de lokal hediye etti. Eksiklilerimizi giderdi. Bizde bugün burada onun sayesinde buluştuk. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kategori Vosvos Haberleri