Etikete göre gösterilenler bodrum

Pazar, 17 Mart 2013 20:26

Bodrum'dan anlamlı etkinlik

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan Bodrum Vosvos Kulüp, Çanakkale Zaferini Bodrum sokaklarında turlayarak kutladı.
Bodrum'un Gümbet Mahallesinde toplanan vosvos kulüp üyeleri vosvos araçları ile tura çıktı. Bodrum'u turlayan kulüp üyeleri rengarenk araçları ile dikkat çekti. Korna çalarak konvoy halinde tur atan vosvos üyelerine çevrede ki vatandaşlardan da destek geldi. İskele meydanına kadar konvoy halinde gelen vosvoscular daha sonra Çanakkale şehitlerinin anısına 1 dakika saygı duruşunda durdular.

Kısa bir açıklama yapan Bodrum vosvos kulübü Başkanı Sulhi Baybar Çanakale şehitleri ve yaşlılar günü nedeni ile toplandıklarını belirterek "Biz hem şehitlerimizi anmak hem de Yaşlılar Haftası olduğundan böyle bir etkinlik düzenledik. Bundan sonra tüm etkinliklerde bizlerde varız. Bugün yaşlılar haftası olması nedeni ile yaşlı vatandaşlarımıza çiçek dağıtacağız"dedi.

Kategori Vosvos Haberleri
Etiketler
Salı, 02 Ekim 2012 12:26

Vosvos ile Evlenme Teklifi

7 ay önce tesadüf eseri tanışan 25 yaşındaki Levent Omay ile 22 yaşındaki Hande Akbaş arasında ilk görüşte başlayan aşk, ilginç bir evlilik teklifiyle nikâh masasına doğru gidiyor.

Levent Omay kız arkadaşı Hande'nin, halk arasında kaplumbağa ve vosvos olarak ta isimlendirilen Volkswagen araçlara düşkün olduğunu öğrenince Hande'ye evlenme teklifi yapmak için Bodrum Vosvos Fan Kulüp üyelerinden yardım istedi.

Kulüp üyeleri, Bodrum Vosvos Fan Kulüp Başkanı Sulhi Baybar önderliğinde 12 araçlık konvoyla Levent'in güzel sürprizine ortak olmak için Gümbet Değirmenler Mevkiinde toplandı. Akşam saatlerinde bir araya gelen vosvosçular genç çiftin gelmesini bekledi. Yine bir vosvos ile Değirmenlere gelen Hande, erkek arkadaşının hazırladığı sürprizi görünce mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Levent Omay sürprizin hazırlanmasına yardım eden kulüp üyeleri arasında haykıra haykıra kız arkadaşı Hande'ye hayat arkadaşı olmayı teklif etti. Evlenme teklifini kabul eden Hande herkese teşekkür etti.

Kız arkadaşı Handeyi tanıdıktan sonra hayatına bir sevgili ile birlikte vosvosun da girdiğini söyleyen Levent Omay, bu özel gününde kendisine yardım eden kulüp üyelerine teşekkür etti.

Kaynak:Kenthaber

Kategori Vosvos Haberleri
Etiketler
Çarşamba, 04 Nisan 2012 19:58

Bodrum Vosvos Kulübü toplandı

Bodrum Volkswagen Beetle (Vosvos) tutkunlarının bir araya gelerek oluşturduğu ‘Bodrum Vosvos Klübü’ düzenlenen bir etkinlikle yeniden tanıtıldı.

Konacık’tan hareket eden Vosvoscular; Akyarlar, Karaincir güzergahından Turgutreis’e kadar konvoy eşliğinde renkli görüntüler oluşturdu. Turgutreis’te düzenlenen etkinliğe Bodrum Vosvos Klübü Başkanı Sulhi Baydar ve Vosvos sahipleri katıldı. Sulhi Baydar oluşturdukları kulüple toplam 50 Vosvos kullanıcısını bir araya getirdiklerini kaydetti.

Bodrum Vosvosçular Klübü Başkanı Sulhi Baydar amaçlarının gelecek aylarda birçok etkinliğe imza atmak olduklarını belirterek, “Countryranch’in tesisinden, doğasından yararlanmaya çalışıyoruz ve burada kulübümüzü kurduk. 1966 modelden 1974 klasik modellere kadar birçok örnek aracımız kulübümüze üyedir. Ayrıca klasik vosvos topluluğu içerisinde T2 ve T3 minibüslerimiz de bulunmaktadır. Amacımız hem geziler düzenlemek hem de doğa severleri yanımıza almak ve hoşça vakit geçirerek, Türkiye’de olduğu gibi Bodrum’da da birçok Vosvos’lu etkinliğe imza atmaktır” dedi.

Etkinlikleri Sürecek
İlerleyen dönemde Bodrum Vosvos Kulübü “Tüm Vosvosçuları, bu birlikteliğe davet ediyoruz” diyerek konuşmasını sürdüren Baydar, “Yaz aylarında Bodrum dışından diğer kulüplerden de gelen Vosvosçular’ı da ağırlayacağız. Diğer illerden gelen Vosvoscular ile bir araya sıkça geleceğiz. Ayrıca Mayıs- Haziran ayında bir dizi etkinlik ve çalışmamız da var. Dışarıdan katılımcılar ile bir tanıtım turlaması da yapmayı düşünüyoruz. Bugün Shell benzin istasyonundan aldığımız startımızı Turgutreis Belediye Meydanı’nda sonlandırarak, orada Vosvosları sevdirmek amaçlı etkinlik butonuna basacağız. Ayrıca 20 Nisan Cuma günü, Bodrum Sağlık Vakfı’nda 23 Nisan Vakıf Kutlamaları programında biz de yer alacağız. 22 Nisan Pazar günü ise tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamalarında bulunacağız” dedi.

Kategori Vosvos Haberleri
Etiketler
Cumartesi, 31 Mart 2012 12:13

Bodrum Vosvos FunClub Destekte

Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet DİNÇBERK, Turgutreisli genç rallici Ali Murat Pekdemir’in Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’la yaptığı test sürüşüne ev sahipliği yaptı. 

Test sürüşü öncesinde A.Murat Pekdemir aracını tanıttı.

Turgutreis’de bulunan Country Ranch At Çiftliği’nden başlayan 4 km.lik test sürüşünde Kaymakam Dr. Gödekmerdan A.Murat Pekdemir’e co-pilotluk yaptı ve “Murat Pekdemir Turgutreis’i Bodrum’u tanıtımını başarıyla yapacak, bizler de ona destek olacağız” dedi.

İzleyiciler arasında Başkan Dinçberk´in yanı sıra, basın mensupları, Murat Pekdemir’e destek verenlerden Mustafa Paşalı da vardı.

Test sürücü sonrasında Bodrum Vosvos Fan Club üyelerinin de katıldığı sohbet toplantısında Başkan Dinçberk Murat Pekdemir’e sponsor bulma konusunda yardımcı olacağını belirtti.


Kaymakam Dr. Gödekmerdan ve Mustafa Paşalı, Başkan Dinçberk’in kullandığı Vosvos Fan Club üyelerine ait nostaljik minibüsle alandan ayrıldılar.


Kategori Vosvos Haberleri