Salı, 02 Ekim 2012 12:26

Vosvos ile Evlenme Teklifi

Yazan
Öğeyi Oyla
(5 oy)
Vosvos ile Evlenme Teklifi - 5.0 out of 5 based on 5 reviews

7 ay önce tesadüf eseri tanışan 25 yaşındaki Levent Omay ile 22 yaşındaki Hande Akbaş arasında ilk görüşte başlayan aşk, ilginç bir evlilik teklifiyle nikâh masasına doğru gidiyor.

Levent Omay kız arkadaşı Hande'nin, halk arasında kaplumbağa ve vosvos olarak ta isimlendirilen Volkswagen araçlara düşkün olduğunu öğrenince Hande'ye evlenme teklifi yapmak için Bodrum Vosvos Fan Kulüp üyelerinden yardım istedi.

Kulüp üyeleri, Bodrum Vosvos Fan Kulüp Başkanı Sulhi Baybar önderliğinde 12 araçlık konvoyla Levent'in güzel sürprizine ortak olmak için Gümbet Değirmenler Mevkiinde toplandı. Akşam saatlerinde bir araya gelen vosvosçular genç çiftin gelmesini bekledi. Yine bir vosvos ile Değirmenlere gelen Hande, erkek arkadaşının hazırladığı sürprizi görünce mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Levent Omay sürprizin hazırlanmasına yardım eden kulüp üyeleri arasında haykıra haykıra kız arkadaşı Hande'ye hayat arkadaşı olmayı teklif etti. Evlenme teklifini kabul eden Hande herkese teşekkür etti.

Kız arkadaşı Handeyi tanıdıktan sonra hayatına bir sevgili ile birlikte vosvosun da girdiğini söyleyen Levent Omay, bu özel gününde kendisine yardım eden kulüp üyelerine teşekkür etti.

Kaynak:Kenthaber

Okunma 11313 defa
Bu kategoriden diğerleri: « Hurda Yasası 2012 Işıklı Vosvos »
Yorum ekle