× Üyelerimiz

Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :)

9 yıl 1 ay önce #1932 Yazan: 1303 Beetle
Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :), 1303 Beetle tarafından oluşturuldu
Öncelikle merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım ve okuyan bir öğrenciyim , inşallah bu yaz hayalini kurduğum vosvosun anahtarını cebimde taşımak istiyorum ve bu Yüzden sizlerin bana bol bol yardımının dokunacağını düşünüyorum . Uzun zamandır araştırma yapıyorum ve edinebildiğim kadar bilgi teknik öğrenmeye çalışıyorum h. Bi cok forum ve topluluk yazılarını okudum genelde ilk kez vosvos kullanacak arkadaşların 1303/s 1974 modelini tercih etmesi isteniyor Parça Yakıt vs gibi nedenlerden dolayı . Ve bombe Camın daha Avantajlı OLDUĞUNU Söylüyorlar ben hiç vosvos direksiyonuna geçmediğim için fikrim yok bu konuda . Öğrenciyim dedim fakat aylık gelirim 1000tlyi biraz geçiyor yani cokta kısıtlı bi bütçem yok 15bine kadar çıkabilirim vosvos için . Fakat açıkcası ilk vosvosum olacağı için bu işten kazıklarımdan çürük araba almadan nasıl çıkacağımı bilmiyorum ne kadar okusam da araştırsam da pratikte bi vosvos motoruna bakmadım hiç veya kaportasını incelemedim yaklaşık 5 senedir araba kullanıyorum fakat aynı arabayı kullandığım için bilgimde ondan ibaret . Ankara'da yasıyorum ne benim ne de ailemden birinin vosvos hakkında bilgisi yok açıkcası tanıdık ustalar falanda yok , sanayiye meze olmakta istemiyoruz :) herkes yaZmıs vosvos alırken mutlaka vosvostan anlayan biri ile gidin diye ben kiminle gideceğim :D ? Açıkcası en büyük korkum bu Ankara'da gerçekten düzgün bi usta bulup bulamamak . Gelelim vosvosumuza açıkcası ilk olacağı için baştan toplamak gibi bi amacım yok öncelik olarak toplanmış yürürü kaportası motoru elden geçmiş bi araç istiyorum 15bine kadar çıkabilirim dedim fakat niyetim 10bin civarında bulup döşeme jant lastik boya gibi klan kısımları tamamiyle kendi isteğime göre şekillendirmek . Bu fiyata böyle bi araba bulup sağlam ustalara ulaşmak mümkün mu ?
Okuyup cevap verme lütfunda bulunursanız minnettar Kalırım :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 1 ay önce - 9 yıl 1 ay önce #1933 Yazan: mustafa1968
mustafa1968 tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
Slm
VosVos un iyisi kötüsü olmaz
Bu tamamen tarz meselesi
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos, 1303 Beetle

9 yıl 1 ay önce #1934 Yazan: 1303 Beetle
1303 Beetle tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
Teşekkürler :) forum baya yavaş sanırım aktif değil ?

9 yıl 1 ay önce #1940 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
Fiyat ve alacağınız vosvos tamamen şans işi.3000 e bi vosvos alırsınız hiç masraf etmezsiniz yada az masrafla çok güzel bir vosvos sahibi olabilirken çok paraya çok masraflı bir vosvos sahibide olabilirsiniz.Almadan önce bir ustaya göstermenizde fayda var :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: 1303 Beetle

9 yıl 1 ay önce #1945 Yazan: 1303 Beetle
1303 Beetle tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
Bir soru daha sormak istiyorum araştırdım fakat cevaplar doyurmadı , lsd kapı kiti Dediğimiz Menteşe Takım'ı voslarda uygulanabiliyor mu ? Maliyeti süresi ? Menteseler dısarda olduğu için olmayacağını söyleyenler var

9 yıl 1 ay önce #1948 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
Uygulanır tabi ki ancak maliyet ve süresi hakkında en güzel bilgiyi sanayiyi gezip bu işi yapanlardan öğrenmeniz.Ayrıca ciddi olarak zorlayacak bir proje olur :) Olmaz diye birşey yok...

5 yıl 5 ay önce #2550 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından Arkadaşlar yardım edeceğinizi umuyorum :) konusunda yanıtlandı
İyisi kötüsü yok harbiden. Bakım ve düzenini yaparsanız her türlü korursunuz :D

Geliştiren: Kunena forum