× Üyelerimiz

vosvos

10 yıl 2 gün önce - 10 yıl 2 gün önce #1444 Yazan: sildiz
vosvos, sildiz tarafından oluşturuldu
İyi Günler.... Bende Sizler Gibi Vosvos Sevdalısı Bir Yoldaşım ama coğumuz gıbı benım de suan vosvosum yok... para bırıktırıyorum gözümü karattım 10.000 tl ye kadar alıcagım fakat bu benım hayatımdakı ilk arabam olucak... Milletin alma yolda kalırısn. Demelerine karşın kulaklarımı tıkadım ve benım gıbı klasik hastası olan dedeımle bu yola cıkıcam her zaman yanımda ve destekcımolan tek ınsan vosvos konusunda :) dedemde 67'' chevrolet ımpala var oda parca sıkıntısı cekıyor az cok bılırım yada buldugumuz parcalara fahiş fiyat çekiyorlar. 1200 pree model ıstıyorum ama buda benı maddı oarak yorucağa benzıyor sizin öneriniz nedir ? şimdiden tüm vosvos sevdalılarına teşekkür ediyorummm
Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 1 gün önce #1449 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından vosvos konusunda yanıtlandı
Pre ilk başlarda sizi yorabilir.Bu işe 1302 ve 1303 ile başlamanızı tavsiye ederim.Parçası bol miktarda var.

10 yıl 1 gün önce #1450 Yazan: sildiz
sildiz tarafından vosvos konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim cevabınız için...

9 yıl 11 ay önce #1476 Yazan: VosVos
VosVos tarafından vosvos konusunda yanıtlandı
Sarıçınara katılmakla birlikte dedenizin desteği ile pre ile de başa çıkabileceğinizi düşünüyorum :)
En kısa zamanda istediğiniz vosvosa kavuşursunuz umarım.Pre modellerden 64 öncesini de tercih edebilirsiniz çok daha fazla aranan modellerdir.

Geliştiren: Kunena forum