× Üyelerimiz

Malatyadan Herkese Selamlar

10 yıl 4 ay önce #1160 Yazan: engin44
Malatyadan Herkese Selamlar, engin44 tarafından oluşturuldu
Merhabalar Malatyada yaşıyorum üniversite öğrencisiydim bıraktım tekrar hazırlanıyorum sınava hayalim hep vosvos sahibi olmaktı. Umarım yardımlarınızla benimde bir tosbağam olacak :)
Şuanda çok büyük bir bütceye sahip değilim kaporta masrafı olabilir alacagım aracın yavaş yavaş toplamak istiyorum. Bütcem max. 5 bin artık beni anlayan birilerini bulmak istiyorum. Kime sorsam bu fiyata vosvos varmı diye gel sana şahin verelim gel sana doğan verelim diyorlar :) derdim arabam olsun değil vosvosum olsun istiyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 4 ay önce #1162 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Malatyadan Herkese Selamlar konusunda yanıtlandı
Hoşgeldiniz.

Umarım istediğiniz vosu bulursunuz.Şu sıralar piyasa biraz yüksek.Bence kaportası düzgün bi vos bulmalısın.kapaorta masrafları baya yüksek olabiliyor.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: engin44

10 yıl 4 ay önce #1166 Yazan: engin44
engin44 tarafından Malatyadan Herkese Selamlar konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim valla bu konuda bilgim yoktu ne kadar pahalı tutabilir ki diye düşünüyordum. Hemde hani istediğim gibi boyatmak istedim vos u heralde planladığım gibi olmayacak

10 yıl 4 ay önce #1167 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Malatyadan Herkese Selamlar konusunda yanıtlandı
Merhaba aramıza hoşgeldiniz.

Sarıçınar arkadaşımız doğru söylemiş.Kaporta işi vosvos için zor bir dönem zira hem bakan kaportacı az hemde maliyeti yüksek bir iş.Yaş dolayısı ile bir çok yerinde çürük olabiliyor ve kaporta boya fiyatı artıyor.Yeni boya yapılınca dışındaki birçok şey değiştirmek icap ediyor...Elinizden geldiğince bekleyin ve en az masraflı motorunda masraf olsada bir vosvos almaya bakın :)

10 yıl 4 ay önce #1171 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Malatyadan Herkese Selamlar konusunda yanıtlandı
Eğer düzgün bir boya ve kaporta işçiliği istiyorsanız 5.000 tl gibi bi rakam tutuyor.Bunlar ort. 40 yaşındaki araçlar heryerinden herşey çıkabilir.

Daha geçen gün sanayide çok temiz olduğunu bildiğimiz arabanın taban saçı değişti.

10 yıl 4 ay önce #1172 Yazan: engin44
engin44 tarafından Malatyadan Herkese Selamlar konusunda yanıtlandı
valla ben olaya tamamen çok farklı bakıyodum. o zaman evet gerçekten sıkıntıymıs beklemekte fayda var o zaman bende nerde yıkık vosvos varsa onun pesinden kosturuyodum da anlaşılan yalnlıs yapıyormusum

Geliştiren: Kunena forum