× Üyelerimiz

KARINCAM

10 yıl 6 ay önce #969 Yazan: wankel
KARINCAM, wankel tarafından oluşturuldu
uzun zamandır muradım olan vosvosuma yakın bir zaman önce kavuştum Allah\'a şükürler olsun. vosvosum 1971 model 1302 L AB kodlu 1300 cc hacme sahip motorlu ve malumunuz hava soğutmalı bir araba. şu an fotoğraf yükleyemiyorum fakat yakın bir zamanda resimleri de yüklerim inşallah. yardımlarınız ve değerli görüşleriniz için şimdiden herkese çok teşekkürlerimi sunarım. özellikle youtubeye vosvostürk olarak video ekleyen İzmirli arkadaşlara teşekkürlerimi bir borç bilirim. kendilerini çok ta merak ediyorum. acaba bu arkadaşlarımız şu an forumdalar mı diye?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 6 ay önce #970 Yazan: VosVos
VosVos tarafından KARINCAM konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz...Hayırlısı olsun vosvosunuz da kazasız belasız günlerde kullanın.

Vosvosürk olarak youtube da videodan kastınız nedir acaba?www.vosvosturk.com sitesi var onunla ilglil olabilir mi? Ancak o grup Ankarada\'ki vosvoscu arkadaşlarımız tarafından yapılmış bir site...Bizim youtube kanalımızın adresi şurası;
www.youtube.com/user/vosvosturkiye

Burada ki videoları çeken arkadaşlar sitemizdeler evet :) Yakında yeni videolar da yayınlanacak...

Tekrar hayırlısı olsun

10 yıl 6 ay önce #972 Yazan: wankel
wankel tarafından KARINCAM konusunda yanıtlandı

\VosVos\ Yazan:: Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz...Hayırlısı olsun vosvosunuz da kazasız belasız günlerde kullanın.

Vosvosürk olarak youtube da videodan kastınız nedir acaba?www.vosvosturk.com sitesi var onunla ilglil olabilir mi? Ancak o grup Ankarada\\\'ki vosvoscu arkadaşlarımız tarafından yapılmış bir site...Bizim youtube kanalımızın adresi şurası;
www.youtube.com/user/vosvosturkiye

Burada ki videoları çeken arkadaşlar sitemizdeler evet :) Yakında yeni videolar da yayınlanacak...

Tekrar hayırlısı olsun

vosvosturk.com u biliyordum zaten. sizinde belirtitiğğiniz gibi youtubede vosvosturk kanalından izlemiştim arkadaşları. bir mahzuru yoksa videoyu çeken arkadaşların forumdaki kullanıcı isimlerini alabilir miyim?

10 yıl 6 ay önce - 10 yıl 6 ay önce #973 Yazan: VosVos
Bizim kendi kanalımızda gözüken videolardan bahsetmiştim...Vosvosturk kanalı üzerindeki video çeken arkadaşlar üyeler ise maalesef kullanıcı isimlerini bilemiyorum :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: wankel

10 yıl 6 ay önce #974 Yazan: wankel
işte karıncamın fotoğrafları. inşallah bu ilk halinden daha güzel halleriyle yeniden foruma foto yüklemekte nasip olur.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos, Bedevixus

10 yıl 6 ay önce #976 Yazan: VosVos
Maşallah güzel bir 1302.
vosvosturkiye.com/vos-topluluk/fotograflar şuraya da ekleyebilirsiniz resimleriniz :)

10 yıl 6 ay önce #987 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından KARINCAM konusunda yanıtlandı
Aracınız hayırlı olsun. 1302 Lüx diye geçiyor yanılmıyorsam? Ekstraları nelerdir biliyormusunuz? :)

10 yıl 6 ay önce #1023 Yazan: wankel
belki de yanlış biliyor olabilirim ama şimdilik L olarak bildiğim farklılık ön cam için ilave ısıtıcı tertibatı gibi birşey olduğu.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Bedevixus

10 yıl 6 ay önce #1026 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından KARINCAM konusunda yanıtlandı
Hımm. Daha da artısı olması gerek ben de araştırıcam :)

Geliştiren: Kunena forum