× Üyelerimiz

1974 - 1303 Mustafa Eğri

11 yıl 2 ay önce #371 Yazan: mustafaegri
1974 - 1303 Mustafa Eğri, mustafaegri tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar herkese merhabalar;

Aranıza Gaziantep'ten katılıyorum. Adım Mustafa Eğri. 19 yaşındayım ve 1974 1303 sahibiyim.
Aracımı 4 ay önce Ankara'dan alıp getirdim. ufak tefek boya işlerinden sonra hikayemiz başlamış oldu :)
Daha önce Seat Toledo kullanıyordum fakat vosa binince onu kullanmayı bıraktım. Ayrıca bir tane de Mazda 626 sahibiyim. Fakat vosvosdaki sürüş zevkini hiç bir arabada bulamadım :)
Kış geldiği için vosumu fazla kullanmıyorum haftada 1 defa falan. Vosum için parça birikimi yapıyorum şu an :) Spor yay, kule gergisi, en baştan döşeme, özel tasarım bir direksiyon ve sayamayacağım kadar ufaklı tefekli parça birikimi yapıyorum yavaş yavaş. 2 ay sonra komple motoru indiricez ve taban saçında bir kaç yere işlem uygulanacak. Ardından yaza hazır bir şekilde gireceğiz inşallah.
Sitenin tasarımı gerçekten hoş ve zamanla daha da iyi olacağına eminim. Emeği olan herkesin eline sağlık.

Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 2 ay önce #372 Yazan: VosVos
VosVos tarafından 1974 - 1303 Mustafa Eğri konusunda yanıtlandı
Mustafa hoşgeldin aramıza :)

Vosvoslara birikim olmadan olmuyor maalesef, ama bir türlü birikmiyor.Tam biriktiriyorsun sigortası geliyor,vizesi geliyor, tam biriktiriyorsun birşey için acil birşey çıkıyor(Fren,motor gibi :) )

Eğer yanlış kalmadıysa aklımda eskiden izmirde bir askerdeydi bu araç :) Fotoğraflarını bulursam eklerim...

Kazasız belasız günlerde kullanman dileği ile :)

11 yıl 2 ay önce #373 Yazan: mustafaegri
mustafaegri tarafından 1974 - 1303 Mustafa Eğri konusunda yanıtlandı

VosVos Yazan:: Mustafa hoşgeldin aramıza :)

Vosvoslara birikim olmadan olmuyor maalesef, ama bir türlü birikmiyor.Tam biriktiriyorsun sigortası geliyor,vizesi geliyor, tam biriktiriyorsun birşey için acil birşey çıkıyor(Fren,motor gibi :) )

Eğer yanlış kalmadıysa aklımda eskiden izmirde bir askerdeydi bu araç :) Fotoğraflarını bulursam eklerim...

Kazasız belasız günlerde kullanman dileği ile :)

Biriktirmesi biraz zor olsada ürünü alıp vosa takınca aldığın tadı hiç birşeyde alamıyorsun. Çok farklı bir duygu bilirsin :)

İzmirdeki sahibi hakkında hiç bir bilgim yok. Arabanın içinde trafik cezalarından falan ismini görmüşlüğüm var sadece. Kaçıncı sahibiiyim bilmiyorum. Eğer tanıdığınsa, fotoları falan varsa paylaş lütfen çok mutlu olurum. Kaçıncı sahibiyim? hiç revizyona girdimi
?(girmemiş gibi) vb ayrıntıları öğrenmek istiyorum :)

11 yıl 2 ay önce #374 Yazan: VosVos
VosVos tarafından 1974 - 1303 Mustafa Eğri konusunda yanıtlandı
Doğru hatırlamışım :) Biraz araştırdım tek resim bulabildim maalesef...Buldukça eklerim bir kaç resmi daha olacaktı

Ek dosyalar:

11 yıl 2 ay önce #375 Yazan: mustafaegri
mustafaegri tarafından 1974 - 1303 Mustafa Eğri konusunda yanıtlandı
Teşekkürler devamını bekliyorum :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

Geliştiren: Kunena forum