× Üyelerimiz

Vosvos alacağım abiler yardım edin....

11 yıl 3 ay önce #331 Yazan: talhaakaydın
Vosvos alacağım abiler yardım edin...., talhaakaydın tarafından oluşturuldu
Sevgili site sakinleri abiler kardeşler büyükler değerli vosvos severler, uzun zamandır hayalim olan birşeyin ilk adımını inşallah bu akşam gerçekleştireceğim yani bitane vovos bakmaya gidiyorum ama insanlar sağolsun heves kırmak için herşeyi yapıyorlar ve bir yakınım söylediği cümle aynen şöyle ''tüv'den geçmez olum bu arabalar'' tüv ile alakalı bir sıkıntı yaşarmıyım alacağım aracın muaynesi yok yardımcı olursanız sevinirim..????

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 3 ay önce #332 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Vosvos alacağım abiler yardım edin.... konusunda yanıtlandı
Aramıza şimdiden hoşgeldiniz :)

Bir çok araç gibi vosvoslarda TüvTürk'ten tabi ki geçer.Ancak alırken dikkat edeceğin noktalar olmalı muayene bakımından.Motor ve şasi numarası ruhsat ile birbirini tutuyor mu? Ruhsatta ki renk ile vosvosun rengi aynı mı? Bunlarda halledilecek sorunlar ancak uğraştırır.

Öncelikle bunlar tamam ise ne zamandır muayenesi yok bu bize bir yol gösterebilir.Muayene için masrafın illa ki olacaktır ancak bunlar can güvenliğini de korumuş olacak(Fren bakımı,Şase-travers bağlantıları,Güvenlik ekipmanları-Kemer,aydınlatmalar,silgeçler gibi-).Bunun dışında ekstra şeyler çıkabilir.2.bir hakkın olduğu için 2.sefere bu eskiklerini tamamlayarak tüv'den geçebilirsin.

11 yıl 3 ay önce #333 Yazan: talhaakaydın
talhaakaydın tarafından Vosvos alacağım abiler yardım edin.... konusunda yanıtlandı
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim birde bu hurdaya çıkarma olayı ne oluyor yani 31.12.2014 te benim aldığım araç hurdayamı çıkacak devlet tarafından zorunlu olarak?

11 yıl 3 ay önce #334 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Vosvos alacağım abiler yardım edin.... konusunda yanıtlandı
Öyle bir kanun yok o olay biraz daha farklı :)
www.vosvosturkiye.com/item/40-hurda-yasas%C4%B1-2012

11 yıl 3 ay önce - 10 yıl 11 ay önce #353 Yazan: İRİ
İRİ tarafından Vosvos alacağım abiler yardım edin.... konusunda yanıtlandı
Hoşgeldiniz. Tavsiyem, göz koyduğunuz vosvosa tecrübeli biriyle bakmaya gidin. Civardaki yerel dernek, kulüp vs. ile irtibata geçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

Geliştiren: Kunena forum