× Üyelerimiz

merhaba

11 yıl 10 ay önce #126 Yazan: semihekker
merhaba, semihekker tarafından oluşturuldu
henüz vosvos sahibi olamamış ancak son zamanlarda bu konuyla iyiden iyiye kafayı bozmuş vosvosçu adayıyım. bu yaz vosçu olmak niyetindeyim. ancak ilk aracım olacağından ve araçlardan pek anlamadığımdan kafamda pek çok soru işareti var. forumlarınızda bir vosvos alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, sorunsuz vosvos olur mu olursa nasıl olur gibi soruların cevaplarını da işlerseniz sevinirim.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: ToRnedo, CnkKAYA

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 10 ay önce #127 Yazan: ToRnedo
ToRnedo tarafından Cvp: merhaba konusunda yanıtlandı
Merhaba sitemize hoşgeldiniz,
İlk vosvos bazen insanları vosvostan soğutur bazen de vosvos isteğinizi daha da arttırır.
Ben vosvos alırken hiçbirşeyine dikkat etmedim.Bütçeme uygun ilanları arayıp durdum.Gittim sağını solunu inceledim bindim ısınamadım.Ancak şu an bende olan vosu ilk gördüğümde uzaktan alacağım dedim ve aldım.Sorunları problemleri açıkcası beni çok etkilemedi.Kanım ısındı ve aldım.
Aldıktan sonra sorunsuz hale getirmek için uğraşmadan olmaz.Birer bebek gibi ilgilenmeniz gerekiyor.
Dediğiniz gibi sitede böyle bir başlık yapılabilir.
İyi forumlar
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: semihekker

11 yıl 10 ay önce #128 Yazan: RedKit
RedKit tarafından Cvp: merhaba konusunda yanıtlandı
oncelıkle merhabalar
umarım kendı ıcınıze sınen ve butcenıze uygun bı aracı bulabılırsınız. benım sıze tavsıyem su olacaktır. bulundugunuz ılde vosvoscu bır arkadasınız ya da tanıdıgınız var ıse onunla beraber gıtmeyı tercıh edın. en anlamayan kısı bıle mutlaka ıyı yanını gorecek veya eksıgını sıze soyleyecektır. eger izmirde iseniz bu konuda ben sıze yardımcı olabılırım

11 yıl 10 ay önce #129 Yazan: CnkKAYA
CnkKAYA tarafından Cvp: merhaba konusunda yanıtlandı
Yıllar önce ufaklıkken en büyük hayalimdi vosvos. Sonra ilk arabam x3 olunca dedim kim uğraşacak onlarla, istanbul-ankara arası ( ki ankara da okuyordum ama istanbul'da daha çok kalmışımdır :) ) yolu 2.5 saatte gidince rahat geldi o arabalar.
Sonra yine spor arabalar vs oldu 5 yıl içinde altımda ama bundan birkaç ay önce gecenin bi vakti görüp tutulduğum bizim namı diğer vospik'i aldım.
Vosvoslarda bi laf var, sahibi arabayı değil, araba sahibini seçiyor. Ustaya götürdüğümde sorunları teker teker çıktı ama umursamadım.

Şimdi ışıklarda gelip adamların selam verdiği, kızların dönüp baktığı, ışıklarda kimsenin kafa tutamadığı bi vosvosum var.

Bilmiyorum hangi şehirdesin ama İstanbul'sa eğer yardıma hazırım.

İyi forumlar.

11 yıl 10 ay önce #135 Yazan: semihekker
semihekker tarafından Cvp: merhaba konusunda yanıtlandı
şu anda ığdırdayım. temmuz sonuna doğru sinopa yerleşiyorum ama oraya yerleşmeden ankaradan aracımı alıp öyle geçmeyi düşünüyorum. yine de kafama takılan soruları sizlere danışıp biraz kafanızı şişirmemde bir mahzur yoktur umarım.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: ToRnedo

Geliştiren: Kunena forum