× Sohbet

VosVos almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz?

8 yıl 2 ay önce #2131 Yazan: kuytux
Selamlar, küçüklüğümden beri VosVos hastasıyım bir araba almak istiyorum ama hiçbir bilgim yok bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ? hangi model den almalıyım herkes aldığında tamirciden çıkamazsın diyor. Toplanmış bir arabamı alsam yoksa ben mi toplasam osmaniye ilindeyim önerebileceğiniz bir usta varmıdır. Şimdiden teşekkür ederim.. Saygılar...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

8 yıl 2 ay önce #2133 Yazan: VosVos
VosVos tarafından VosVos almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz? konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldiniz,
Toplanmış bir vosvos sanırım toplayacağınız bir vosvostan daha az maliyetli olacaktır.Ustanız iyi olduktan sonra ve küçük şeylerden kaçmadıktan sonra bakım için gidebilirsiniz sadece.Osmaniye Adana'ya yakın ise Adana'da gidebileceğiniz ustalar mevcut.

8 yıl 2 ay önce #2142 Yazan: woswos1972
woswos1972 tarafından VosVos almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz? konusunda yanıtlandı
Bende 1 hafta önce bir 1302 aldım mahtador kasa öncelikle vosvosu gerçekten istiyomusun buna bak :D baya evcil hayvan gibiler bakım ve sorumluluk gerektiyo almadan önce arabayı iyi bir ustaya göstermen gerek kaporta ve motora baktırman gerek yağ sızdırıyomu vs. arabanın kesinlikle altına baktırmalısın oranın çürüklerinin maliyeti biraz fazla oluyo kapı eşiklerinde genelde çürüme oluyo.sanayiye biraz fazla uğrucaksın ama genelde küçük şeyler oluyo:D ben 1 haftada iki kere gittim biri el freni diğeride kapı kilidi için boya sorunuyla karşılaşa bilirsin yan i diyeceğim vosvosun varsa kenarda paran olması gerekiyo çünkü masrafları bitmiyo ama emin ol buna değiyolar.

5 yıl 3 ay önce #2602 Yazan: cihovos
cihovos tarafından VosVos almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz? konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar bende VW hisselerine merak saldım vosvos aldıktan sonra :D
Madem arabasına biniyoruz birde hisselerine binelim dedim :P
Gelecek vaat eden bir araba markası olduğu için size kar getirebilir diye düşünüyorum... Kafa yorulacak bir iş olduğunu belirteyim tabi. İlgilenen arkadaşlar muhakkak incelesin: borsanasiloynanir.co/volkswagen-hissesi-nasil-alinir/

Geliştiren: Kunena forum