× Sohbet

maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ?

10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #877 Yazan: utku
öncelikle herkese selamlar cebimde 12.000 liram var ve vosvos almayı düşünüyorum fakat ilk defa merak sardığım için bu konuda çok acemiyim internetten araştırdım bir kaç farklı model çıktı kalın direk badem falan filan ben anlamadığım için öylece baktım:) öncelikle benim istediğim tarz plastik olmayan göğüs fotolarda gösterdiğim vosvoslar tam benim aradığım tarzda bu konuda bana tavsiye edeceğiniz;
-model
-motor türü
-kasa
türler varmı?
diğer bir sorum ise aracı fotolardaki tarzda getirmek için maksimum ne kadar harcanır?
(fotoları internetten buldum)

Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 7 ay önce #881 Yazan: VosVos
VosVos tarafından maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ? konusunda yanıtlandı
Şimdiden aramıza hoşgeldiniz diyelim :)

12000 vosvos için güzel bir bütçe.Duyduğunuz terimleri biraz anlatırsak;

Badem far: 67 ve öncesi modellerde kullanılan far çeşidinden dolayı vosvoslara verilen isimdir.
Kalın direk: 64 ve öncesi modellerde arka yan camlar ile kapı arasında kalan direğin yeni modellere göre kalın olmasından dolayı verilen isimdir.

Pre yada pire olarak duyacağınız terim de 67 ve öncesi modellere verilir.İngilizceden "Pre" yani önceki olarak vosvoscular tarafından kullanılır.67 ve öncesi modeller Pre,sonrası modeller ise late olarak adlandırılır.

1303 ve 1302 de plastik kaplama göğüsler bulunur...Siz Standart olarak tabir ettiğimiz vosvoslardan arıyorsunuz.

Siz internetten bulduğunuz araçları paylaşın biz de görebildiğimiz kadar yorum yaparız,ancak bir ustaya göstermeden vosvos almayın :)

10 yıl 7 ay önce #882 Yazan: utku
utku tarafından maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ? konusunda yanıtlandı
hocam hoşbulduk ilginiz için çok teşekkür ederim
size son bir sorum olacak mesela benim aradığım tarzda bir vosvos buldum diyelim fiyatı da 3000 ile 4000 arası olsun onu fabrikadan ilk çıktığı şekle sokmak için maliyet ne kadar tutar? (motor alt saç ön takım nikelaj aksamı vb bakımları yaptırma)

10 yıl 7 ay önce #883 Yazan: VosVos
VosVos tarafından maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ? konusunda yanıtlandı
Bunun ucu açık :) Fabrikadan çıktığı gibi olması zor...Ancak çok orjinal bir vosvos istiyor iseniz öncelikle orjinale yakın bir vosvos almalısınız.Bunun içinse ₺12000 bütçe gayet güzel :) Bu fiyata alacağınız vosvosu fabrika çıkışı yapmaya çalıştığınızda bir o kadar daha cebinizden çıkabilir.

10 yıl 7 ay önce #884 Yazan: utku
utku tarafından maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ? konusunda yanıtlandı
hocam eyvallah teşekkür ederim fabrika çıkışı gibi olmasada ona benzer olması daha iyi:):)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

5 yıl 4 ay önce #2584 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından maksimum 12.000 tl ye alabileceğim vosvos varmı ? konusunda yanıtlandı
Fotoğraflardaki araçları bulun bana :D

Geliştiren: Kunena forum