× Restorasyon

74' 1200 standart yenileniyor

10 yıl 7 ay önce #869 Yazan: acg90
74' 1200 standart yenileniyor, acg90 tarafından oluşturuldu
Merhabalar,

1 hafta önce gecenin bir körü facebook ta paylaşılan bir ilan üzerine hemen evimden çıkıp aracın başına gittim ve gittiğim gibi aldım aracın içi sökülü vaziyete idi çürüksüz aldım. Motor yatak vuruyordu komple sökülüp rektefe işleminden geçiyor. Aracı Vw nin orjinal rengi olan pearl white ( inci beyazı) rengine boyatıyorum.En son döşeme işlemi kalacak. Bir çok parça temin ettim ancak önerileriniz yapmam , yaptırmam veya yapmamam gereken şeyler hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var. Aracı orjinaline sadık kalarak toplamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Saygılarmla,

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 7 ay önce #870 Yazan: acg90
acg90 tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı

10 yıl 7 ay önce #871 Yazan: acg90
ne kadar aktif arkadaşlar var bu forumda maşallah ;)

10 yıl 7 ay önce #872 Yazan: mustafa1968
mustafa1968 tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
:)

10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #876 Yazan: VosVos
VosVos tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
Hayırlısı olsun :) Orjinal rengi mi beyazmış sizmi tercih ettiniz? Kodunu bulabildiniz mi?

Gayet diri duruyor vos kaportası uğraştırmayacak belli ki sizi :) Motoru yaptırıyormuşsunuz zaten neler değişiyor? Maliyet nedir? Piston-Gömlek takımı aldınız mı?

Forumda aktiflik konusunda dediğiniz gibi çok aktif değil.Sizin de vosvosunuzu bulduğunuz platformda yani facebook'ta insanlar çözüm arıyor.Günde yüzlerce soru paylaşılıyor gruplarda.Doğru yanlış bir çok cevap veriliyor.Maalesef yapabileceğimiz daha fazla şey yok.Yurt dışında siteler aktif olmasına rağmen Türkiye'de şimdilik moda facebook :)

10 yıl 7 ay önce #879 Yazan: acg90
orjınal rengı kırmızıymıs sonra sıyaha boyanmıs bende komple temızletıp beyaz dusunuyorum orjınal renk kodunu bulamadım ama boyacı ben hallederım sen sadece kodu ve rengı soyle yeter dedı motorda ıse yataklar ıtıcıler den tutun pıstıon gomlek tum hortumlar vs adan zye degısıyor motor yaklasık 1.500 mal oldu kaporta boya da yıne 1.500 cıvarı daha bıtmez tabı doseme alt takım elektrık vs var arac ıle beraber bana 8 ile keyfi keder 10 arasına mal olacak =) Facebook para tuzagına donmus herkez bırseylerı satmanın pesınde gruplarda

10 yıl 7 ay önce #880 Yazan: VosVos
VosVos tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
Pearl White renk kodu L 87.Ancak örnek olarak bire bir görüntü yok :) Hafif sarıya çalan bir beyaz...

Piston gömlek ile güzel fiyata mal olmuş motor.Şimdiden güle güle kullanın :) Eğer imkanınız var ise Volan-krank balansı yaptırın, sanayide araştırırsanız yardımcı olurlar.

Sonucu güzel bir vosvos çıkacak gibi gözüküyor...Takipteyiz :)

10 yıl 7 ay önce #911 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
Hayırlı olsun ben de sizin yolunuzdan gitmeye niyetliyim. Evet facebook para tuzağı ve kazıkçılarla dolu. Orada arkadaşlıklar bitmiş. :/ Ben de sizin gibi orjinal renginden yanayım bakalım hayırlısı olsun :)

10 yıl 1 ay önce #1326 Yazan: Görkem Meriç
Görkem Meriç tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
maşallah aracınıza evet bende dikkat ettim forum biraz yavaş

5 yıl 3 ay önce #2599 Yazan: cihovos
cihovos tarafından 74' 1200 standart yenileniyor konusunda yanıtlandı
Ooo en sevdiğim sıfırdan araba yapmak :D

Geliştiren: Kunena forum