× Motor Şanzıman Mekanik

Yardım

10 yıl 2 ay önce #1293 Yazan: hassan.hk
Yardım, hassan.hk tarafından oluşturuldu
Selamun Aleyküm
Arkadaşlar, abilerim muğla da 3 senedir öğrenciyim. Yaza bi vosvos alıp kendim yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum. Çevremde boya ve kaporta ustası var fakat vosvos motorundan anlayan bi tanıdığım yok. İnternette 4-5 bin liraya bulduğum bi vosvosu alıp, üzerine de bi 4 lira masraf edip tertemiz binmeyi planlıyorum. Tabi belki daha fazla tutar fakat kaporta ve boya ustası yakın akrabalarım oldukları için birde beni çok sevdikleri için güzel bi kıyak çekecekler söz verdiler =) atıyorum kaporta boya masrafı 3000 olan bi arac bana yarısına maal olacak. onun için önceliğim az çürüklü ve motoru, elektrik aksamı düzgün bi vosvos bulmak. Sizce nekadar maal olur? ve merak ettiğim bir soru 1303s 1600 motor bi vos, söylendiği gibi tüpte aşırı yakar mı? Ve muğla-ankara arası sıkıntısız gidip gelirmiyim? kafamda daha bir çok soru var fakat çevremde oturup, yüz yüze konuşacağım, vosvostan anlayan biri yok. Nolur birileri bana yardım etsin. Ankaradayım zaten gerekirse birisi bi fedakarlık etsin vosvosuyla beni gezdirirken artılarını zaten biliyorumda eksilerini felan anlatsın=) şimdiden teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum