× Motor Şanzıman Mekanik

acil yardım (amortisör)

10 yıl 5 ay önce #1072 Yazan: mrtcn.yrmz
acil yardım (amortisör), mrtcn.yrmz tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar vos umun komple amortisörlerini değiştiricem . yardımınıza ihtiyacım var . golf mk1 ve mk 2 den başka hangi araçların amortisörleri 1974 1303 model vos a uyuyor bilgisi olan yardım edebilir mi ? (opel araçlarından uyumlu olan varsa çok iyi olur. bilgisi olan yardım ederse seviinirim ?)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 5 ay önce #1073 Yazan: VosVos
VosVos tarafından acil yardım (amortisör) konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Kendinizi tanıtan bir başlık yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Neden başka araçların amortisörünü vosvosa uydurmaya çalışıyorsunuz?Araçta ekstra bir işlem mi var?
Başka araçlardan uyumlu bildiğim maalesef yok

10 yıl 5 ay önce #1074 Yazan: mrtcn.yrmz
mrtcn.yrmz tarafından acil yardım (amortisör) konusunda yanıtlandı
teşekkür ederim hoşbulduk . yeni bir restorasyon yapıcam araca bu yüzden başka marka arıyorum. ayrıca cevremden biri de opek amortisör kullanıyor ama detaylı bilgi vermiyor . vosvos un kendi orjinal amortisörleri çok uzun süreli olmuyor ve gercekten pahalı . opel yetkili servisi ve yedek parçası satan tanıdıgım oldugu icin . hem daha uygun hem modern ve daha uzun ömürlü olur diye opel amortisör soruyorum .

10 yıl 5 ay önce #1075 Yazan: VosVos
Açıkcası vosvos Dünyanın önde gelen amortisör üreticilerinden Boge amortisörler kullanıyor.Fabrikanın koyduğu amortisör kullanan araçlar mevcut hala yollarda...Şu an hala Boge marka amortisörler mevcut ancak dediğiniz gibi biraz pahalı.
Monroe tercih edebilirsiniz.Şu sitede ortalama fiyatlar var

www.yedekparcashowroom.com/asp/show_stoc...uct=274640-K3&view=2 Monroe olanı 40-50Tl daha ucuzdur.
www.yedekparcashowroom.com/asp/show_stoc...duct=R1542-K3&view=2

Başka marka aracın amortisörleri uymayabilir.

10 yıl 5 ay önce #1076 Yazan: mrtcn.yrmz
mrtcn.yrmz tarafından acil yardım (amortisör) konusunda yanıtlandı
bilgilendirme icin teşekkür ederim . ben amortisör helezon ve amortisör takozlarının toplamı için 500 tl gibi bi fiyat ayırdım . yönlendirdiğiniz siteyi iyice inceleyip değerlendiricem teşekkür ederim
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

10 yıl 5 ay önce #1077 Yazan: VosVos
Amortisörü amortisörcülerden de bulabilirsiniz;
www.yildirimamortisor.com/
Şu sitede type 1 modeller için amortisör stoklarda gözüküyor arayarak bilgi alabilirsiniz.

Geliştiren: Kunena forum