× Kaporta Boya Döşeme

İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor!

7 yıl 5 ay önce #2302 Yazan: İRİ
İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor!, İRİ tarafından oluşturuldu
Önceliğim ülke sınırları dahilinde olmakla birlikte işçiliğine kefil olabildiğiniz, iş bittikten sonra "eline sağlık" ustam diyebileceğim, vosvos konusunda ihtisasını yapmış, kaporta konusunda "üstad" aranmakta. Rize'de ikamet etmekteyim ancak işçilik iyi olduğu sürece bu çok da önemli değil, sevgili vosvosumla ustanın ayağına gideceğim. Süre konusunda da dediği tarihde teslim etmek şartıyla sorun yok. Altı aysa altı ay veya on ay. Süre dolunca teslim etmesi yeterli.
Doğu Karadeniz'de bu konuda yardımcı olabilecek usta bulamadım. Hepsi ağız burun kıvırıyor. Haklılar kendilerince.
Tavsiyelerinizi mümkünse bitirmiş olduğu şaheserlerin görselleriyle bekliyorum. Ha, ülkede bu şekilde usta kalmadı diyorsanız eğer yurt dışı tercihler de değerlendirilebilir, onları da bekliyorum :) Teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

7 yıl 5 ay önce #2303 Yazan: vosdost_rifki
vosdost_rifki tarafından İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor! konusunda yanıtlandı
Merhaba,

Az çok halini anlayabiliyorum. Ben de ilk vosvosumu almadan önce 1,5 sene araştırdım ve bu işin üstadlarını arayıp buldum, konuştum ve onların fikirleriyle yol aldım. Aşağıdaki isimler vosvos konusunda üstad diyebileceğimiz kişiler ve hepsiyle şahsen tanışmışlığım vardır. Senin yukarıda bahsettiğin profile de bire bir uymaktadırlar. Kısa bir araştırmayla iletişim adreslerini bulabilirsin. Bulamazsan bana mesaj at lütfen, ben veririm.

Alen Usta - Yeni Sahra, İstanbul
Erdoğan Özelçi - Ataşehir, İstanbul
Recep ve Abdullah Usta (Arzu Oto) - Seyrantepe, İstanbul

Bunun yanında VKOD'un sitesinde de Ustalar diye bir link var. Oradan da kategorilere göre ustaları bulabilirsin.

Umarım hayalindeki gibi bir Vosvos'un olur. Kolay gelsin, bol şans!

7 yıl 5 ay önce #2304 Yazan: Benjamin
Benjamin tarafından İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor! konusunda yanıtlandı
Ben de bu konudan müzdaribim, izvosder den rüştü abiye danıştım fakat kefil olabileceği kimsenin olmadığını söylüyor, çok iyi iş yapan usta ayni zamanda çok kötü iş te yapabiliyor hiç belli olmuyor diyor. Bence de ne bir ustaya kefil olun ne de kefil olana güvenin.
Saygılar.

7 yıl 5 ay önce #2307 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor! konusunda yanıtlandı
Merhaba İRİ.
Belki denk gelmişsindir ama yıllardır bu işi yapan bildiğim sadece vosvos kaportası yaparak geçimini sağlayan usta Çanakkale'de Ali EFE ustadır.
www.vosvosturkiye.com/vos-topluluk/vosvo...ri/69-%C3%A7anakkale

Kefil olamam zira hiç temasa geçmedim ancak ismini çok duydum, bence bir görüşmelisin.

Bu arada uzun zamandır seni görmüyordum, foruma renk katıyorsun, fırsat buldukça siteye gelmen vosvoscular için yararlı olacağı düşüncesindeyim :)

7 yıl 5 ay önce - 7 yıl 5 ay önce #2313 Yazan: oldpoet
oldpoet tarafından İşçiliğine Kefil Kaporta Ustası Aranıyor! konusunda yanıtlandı

VosVos Yazan:: Merhaba İRİ.
Belki denk gelmişsindir ama yıllardır bu işi yapan bildiğim sadece vosvos kaportası yaparak geçimini sağlayan usta Çanakkale'de Ali EFE ustadır.
www.vosvosturkiye.com/vos-topluluk/vosvo...ri/69-%C3%A7anakkale

Kefil olamam zira hiç temasa geçmedim ancak ismini çok duydum, bence bir görüşmelisin.

Bu arada uzun zamandır seni görmüyordum, foruma renk katıyorsun, fırsat buldukça siteye gelmen vosvoscular için yararlı olacağı düşüncesindeyim :)

Ben Çanakkalede oturuyorum ve Ali EFE usta ile görüştüm. Aracımda öyle ahım şahım kaporta işi yok. Taban saçını paslı olduğu için değiştirmek istedim.

Telefonla aradım; Ustam taban saçlarını ve kalorifer kanallarını yenilesek ortalama ne kadara yaparsın kaça patlar bize dedim.

Oğlum; Kupa - Şase Ayırmamız gerekecek 20 Bin TL geçer dedi.Daha aracı görmeden.

Ustamın elinde araba çok, işçiliği de iyi ve fiyatları da tavan bilginize :woohoo:

Geliştiren: Kunena forum