× Kaporta Boya Döşeme

kalorifer

10 yıl 3 hafta önce #1455 Yazan: mustafa1968
kalorifer, mustafa1968 tarafından oluşturuldu
slm;
1. Kalorifer kazanını usta garanti verdiği için ikinci el kazanla değiştirdim ama kötü bir koku geliyor
Kazanı motor indirilmeden sökemiyor muyuz

2. Ön hortumları takıp faal hale getirmek istiyorum yolcu ve sürücü ayak hizasında kapının alt menteşe hizasına gelen yerde döşemenin altında delik olması gerekiyor yok orayı kendim delip hortumu bağlamak istiyorum

3. El fireninin sağındaki ve solundaki kollardan biri kazanları açıp kapatıyor diğeri ise arka koltuğun altındaki kalorifer deliğini açıp kapatıyormuş sanırım usta bunu bilmiyor olacak ki kollardan birinin teli yok kazandan içeriye direk bağladım çok bunalırsan alttan boruyu çıkarırsın demişti

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 3 hafta önce #1456 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından kalorifer konusunda yanıtlandı
1.Sanırım motor inmeden kazanlar sökülemiyor.Koku biraz olabilir çoğundan geliyor.

2.Sanırım ön cama hava gelmesini sağlayan hortumdan bahsediyorsunuz.Düz camsa vosvos uğraşmayın verim alamazsınız.(havanın cama geliş açısı müsait değil mühendislik hatası var :) )

3.Evet o kolların bi tanesi direk içeriye gelen sıcak havayı kesiyor,diğeri ise arka koltuğun altındaki klepeleri kapatmaya yarıyor.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mustafa1968

10 yıl 3 hafta önce #1460 Yazan: mustafa1968
mustafa1968 tarafından kalorifer konusunda yanıtlandı
O pis lağam gibi koku aküden geliyormuş
Şarj dinamasının bağlı olduğu chaz var şarzı kesen cihaz
O çalışmıyormuş neredeyse akü patlayacakmış

10 yıl 3 hafta önce #1462 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından kalorifer konusunda yanıtlandı
Aman dikkat geçmiş olsun.

Geliştiren: Kunena forum