× Kaporta Boya Döşeme

Tavsiyeye ihtiyacım var .

10 yıl 1 ay önce #1374 Yazan: erenimo06
Tavsiyeye ihtiyacım var ., erenimo06 tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar herkese merhaba.Öncelikle bu hafta büyük ihtimalle aranıza katılıyorum 1303s ile . Tosbağaya yapmak istediğim bazı işler var Ankarada olması tercihim çünkü yaptırdıktan sonra Afyona geçeceğim burda ustası yok mındar olmasın.
1-Koltukların kılıfı bitik durumda altında sünger var sadece kılıf mı almalıyım yoksa döşeme mi ve usta tavsiyeleriniz.
2-Kelebek + Cam fitilleri değişecek
3-Göğüsün üst bölümünde çatlak var bir parmak büyüklüğünde boyuna yeni almak mümkün mü yoksa halledilebilir mi yada kaplama falan mı yaptırayım ? Birde maliyetlerini söylerseniz çok yardımcı olursunuz :)
4-Lastiklere beyaz yanak yaptıracağım.
5-Egzoz Susturucusu taktıracağım birinin varmış diğerinin yokmuş ama ıslık çalacak vos dediğin bence.
Ankarada usta tavsiyeleriniz veya kendin yaparsın dediğiniz neler varsa sizlere zahmet beni bilgilendirirseniz teşekkürü bir borç bilirim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 1 ay önce #1375 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Tavsiyeye ihtiyacım var . konusunda yanıtlandı
Merhabalar.

Bütçeniz var ise bence koltuk döşemesini yenileyin dilerseniz kılıfta yapabilirsiniz.

İnternetten sipariş vererek cam fitilleri alabilirisiz.

Konsolun yenisi çok pahalı kaplama yaptırarak sorunu çözebilrsiniz.Çok kötü değilse dursun bence sonuçta 0 araç değil.

Lastik yanaklarıda yine nette mevcut.

Egzoz ucu olarak bi öten tip bide normal tip var öten modeli alın istediniz sesi onunla alırsınız.

Konsol ve koltuk işleri dışındaki tüm işleri kendiniz halledebilirisiniz.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: erenimo06

10 yıl 1 ay önce #1382 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Tavsiyeye ihtiyacım var . konusunda yanıtlandı
Döşemeyi yaptırın imkan var ise...Ankarada Cesur oto döşemeyi duymuştum araştırabilirsiniz.Göğüs içinde yardımcı olurlar.Fiyatları biraz pahalı olarak duymuştum ancak işçilik konusunda sıkıntıda duymadım :) Diğerleri basit şeyler.Lastikçide yanak taktırabilirsiniz egzozcuda da susturucu.Camcıda fitilleri halleder :)

10 yıl 1 ay önce #1386 Yazan: özgün
özgün tarafından Tavsiyeye ihtiyacım var . konusunda yanıtlandı
Döşemenim fiyatı değişkendir istediğin kaliteye göre fiyatı değişir.Egzos uçları ivedikte tanesi 25 lira(öten tip) yanakların takımı 30 lira.Gögüs kaplamayı da 100-150 arası kaplatabilirsin.

Geliştiren: Kunena forum