× Elektrik Sistemi

Elektrk Aksamı

10 yıl 6 ay önce #1046 Yazan: Akkuş
Elektrk Aksamı, Akkuş tarafından oluşturuldu
Öncelik olarak Geçmiş kurban bayramınız mübarek olsun,
Benimde 3 senelik vosvos hastalığımdan sonra 1973 1303s vosvos ile hastalığımı bir nebze daha fazlalaştırdım. Ama çok fazla ilgilenmem gerekiyor. Elektrik Aksamı dahil arabanın her alanında hiç ilgilenilmemiş. Araç içi orta lambası, dörtlüler ve uzun farı kullanamıyorum. Daha 3 gün oldu alalı ve ben bir çok çalışan aksamının çalışıp çalışmadığını bilemiyorum. Sol koldaki sinyali kendimize doğru çektiğimizde uzun farı açılır diyen oldu ama denediğimde araç korna çalıyor. ön tarafta sıcak veya soğuk veren ızgaradan sürekli soğuk geliyor nasıl kapatacağımı veya sıcağa alınacağı hakkında hiçbir bilgim yok. Kış mevsiminde araç içini ısıtmak için sanırım koltuk yanlarındaki iki adet kol var onlar sayesinde arka koltuk altındaki borudan sıcak hava veriyormuş ama denedim gelmiyor. bunları nasıl Faliyete geçirebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Daha öncede dediğimi gibi bulunduğum şehirde vosvos ustası olmadığı için Ankara içinde güvenebileceğim Vosvos ustası da arayışı içerisindeyim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 6 ay önce #1048 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Elektrk Aksamı konusunda yanıtlandı
Bu araç şu an sahibindende satılık değil mi?

10 yıl 5 ay önce #1052 Yazan: Akkuş
Akkuş tarafından Elektrk Aksamı konusunda yanıtlandı
Hayır değil kardeşim ben bu aracı alalı 5 gün oldu internette de ilanı yoktu.

10 yıl 5 ay önce #1055 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Elektrk Aksamı konusunda yanıtlandı
Hımm. Fotoğrafınız karanlık çekim. Sunrooflu aynı renk bir araba daha vardı da o yüzden sordum. Ayıptır sorması ne kadara aldığınızı öğrenebilirmiyim?

10 yıl 5 ay önce - 10 yıl 5 ay önce #1056 Yazan: wankel
wankel tarafından Elektrk Aksamı konusunda yanıtlandı

\\\Akkuş\\\ Yazan:: Öncelik olarak Geçmiş kurban bayramınız mübarek olsun,
Benimde 3 senelik vosvos hastalığımdan sonra 1973 1303s vosvos ile hastalığımı bir nebze daha fazlalaştırdım. Ama çok fazla ilgilenmem gerekiyor. Elektrik Aksamı dahil arabanın her alanında hiç ilgilenilmemiş. Araç içi orta lambası, dörtlüler ve uzun farı kullanamıyorum. Daha 3 gün oldu alalı ve ben bir çok çalışan aksamının çalışıp çalışmadığını bilemiyorum. Sol koldaki sinyali kendimize doğru çektiğimizde uzun farı açılır diyen oldu ama denediğimde araç korna çalıyor. ön tarafta sıcak veya soğuk veren ızgaradan sürekli soğuk geliyor nasıl kapatacağımı veya sıcağa alınacağı hakkında hiçbir bilgim yok. Kış mevsiminde araç içini ısıtmak için sanırım koltuk yanlarındaki iki adet kol var onlar sayesinde arka koltuk altındaki borudan sıcak hava veriyormuş ama denedim gelmiyor. bunları nasıl Faliyete geçirebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Daha öncede dediğimi gibi bulunduğum şehirde vosvos ustası olmadığı için Ankara içinde güvenebileceğim Vosvos ustası da arayışı içerisindeyim.

hocam senin arabanın elektrik tesisatı anlattığın kadarı ile bakımsız değil. keşke bakımsız olsaydı. bakımsız tesisata bakım yaptırıdın, eskiyen korozyana uğrayan yerleri bulup düzelttirirdin sorun giderdi. ancak senin bakımsız değil karıştırılımış yani uzun fara geçeceğine korna çalan bir vosvosun var. suç vosvosun değil senin bakımsız zannettiğin o elektrik tesisatına belki bir belkide birden fazla kez kasap eli değimiş malesef. Ankara\'da her türlü vosvos ustasını bulursun ancak işin açığı ve Türkçesi şu ki öncelikle senin vosvosla ilgili epeyce bir bilgi edinmen lazım. en azından forumlarda sabit olarak bulunan vosvosuna ait kullanım kitaplarını okursan neyin normal olduğunu anlayarak dahi nelerin sorun olduğunu ön görebilirsin. yani kardeşim özetle ben sana usta ol demiyorum ama en azından bindiğin arabanın ufak tefek özelliklerini öğrenebileceğin ve hali haızrda ulaşabileceğin kaynaklar var onlara bir göz atman menfaatinedir diyorum. yeni araban şimdiden hayırlı uğurlu olsun. başlarda olabilir belki vosvos belki arkadaşlar seni üzebilir ancak tüm bunlar seni vosvostan uzak tutmasın. günden güne bilgin arttıkça daha da güzel olacak inşallah. (itiraf etmeliyim ki ben de çok fazla bir şey bilmiyorum.)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Bedevixus

10 yıl 5 ay önce #1057 Yazan: Akkuş
Kardeşim senin de dediğin gibi dışardan gözüktüğü gibi değil en büyük bilgiyi Vosvostürkiyeden öğreniyorum. İnanırmısın arabaya bindiğimde Dörtlüleri Arızalı zannediyordum ama bilmiyormuşum Kornada da sorun yok benim 3 senelik bi vosvos hastalığım var bunu evladımla sonlardırdım. Alırken peder beyle ilgili sorun yaşadım ama vazgeçmedim :) Ben 19 yaşındayım ve kendi aldığım 2. arabam. Öğreneceğim o kadar çok şey varki. Bulunduğum memlekette malesef hiçbir imkan yok vosvos ile ilgili. Dediğin gibi ankarada herşey var keşke orada olma ihtimalim olsa idi çok farklı olurdu. Ben en ufak bir sorunu olacak die titizlikle binmeye gayret gösteriyorum. Gözümde hala sorun gibi gözüken yerler var ama yavaş yavaş öğrendiklerim de var gerçekten sorun olanlarda var. Ama artık Abi, Kardeş olarak sizler bu kardeşinize yol gösterirseniz Vosvos sevdası bi nebze azalmaz :) Saygılarmla

10 yıl 5 ay önce #1059 Yazan: Akkuş
Bedevixus kardeşim ben 6 bin liraya aldım aracımı. Birçok kişi çok desede benim düşüncem o yönde değil. Severek aldım Vos olarak ilk gözağrım ama araç olarak 2. gözağrım :)

Geliştiren: Kunena forum