× Elektrik Sistemi

Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında.

10 yıl 5 ay önce #1027 Yazan: Bedevixus
Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında., Bedevixus tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar. Arabayı aldığımda ön camında derin bir çizik olduğunu fark ettim. Aracım renkli cam fakat sağ yolcu camı beyaz cam. Arka cam rezistansımın da sadece 2 teli çalışıyor. Ön camın çizikleri onarılabilir mi? Yolcu camım için aynı renk bir cam daha bulabilirmiyim ne kadar tutar? Arka cam rezistansının tamiri var mı? İlginiz için teşekkürler :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 5 ay önce #1028 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında. konusunda yanıtlandı
Cam çiziklerini gideren bir madde var ancak çok zahmetli bir iş...Arka cam rezistansı için ise kopuk olan noktaları bulman gerekiyor.Bu noktalara ise rezistans için satılan oje tarzında iletken yapıştırıcılar var bunu sürerek iletkenliği sağlarsın ancak zor bir işlem buda :) Yan cam için ise çıkma bakman gerekiyor yada camcılarda tek olarak satılır öyle alabilirsin.Yada takım olarak alacaksın :p Vosvosu gösteren en önemli detay camları :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Bedevixus

10 yıl 5 ay önce #1029 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında. konusunda yanıtlandı
Kocaeli sanayide camcılar varmış acep bugün şansımı denesem mi? :)

10 yıl 5 ay önce #1030 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında. konusunda yanıtlandı
Bugün tatil moduna girmekte fayda var :) Olimpia,doraglass,carglass gibi markalarda camlarımız mevcut.

10 yıl 5 ay önce #1032 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Arka cam rezistansı, sağ cam ve ön camım hakkında. konusunda yanıtlandı
Kelebekler dahil hepsi doraglass sadece bir camım duroglass :) Çipetpete can feda. Benim için onunla geçirdiğim herbir saniye mutluluk verici. :)

10 yıl 5 ay önce #1034 Yazan: Bedevixus
Bugün doraglass\'a gittim. Sağ cam 20tl, arka rezistanslı cam 85 tl. ön cam 100 tl. işçilik dahil 300e olur dedi. Olmadı parçaları oradan alıp farklı biryere taktırabilirim. :)

10 yıl 5 ay önce #1035 Yazan: VosVos
Fiyatlar fena degil.Takim olarak sorsaydiniz birde. Takma parasi icinde olmasi lazim neden 100 lira iscilik demis ilginc geldi doraglassi arayip sormak lazim ki camlari 2 kisi siz bile takarsiniz basit is
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Bedevixus

10 yıl 5 ay önce #1036 Yazan: Bedevixus
Bana da enteresan geldi bu durum. Yahu bazen beni küçük görüyorlar itelemeye çalışıyorlar deli oluyorum. Dediğiniz gibi araştırmak gerek. Yok ille de işçilik derlerse ucuza getirmenin bir yolunu bulacağız. :dry:

Geliştiren: Kunena forum