× Tip 1 - Vosvos

İlk vosvosum :)

9 yıl 2 ay önce - 9 yıl 2 ay önce #1826 Yazan: LastDropBass
İlk vosvosum :), LastDropBass tarafından oluşturuldu
Merhaba Vosvos severler :)
Ehliyetim bir hafta sonra elimde olacak. Ve ilk otomobilimin (ve büyük ihtimalle ömrüm boyunca sahip olacağım hepsinin) bir vosvos olmasını istiyorum. Istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve kendimce şirin bir vosvos buldum. Ancak herhangi bir öneriniz var mı ? İlk arabam olarak daha modern ve kolay araba almamı söyleyenler oldu ama ben yinede sevdiğim gülün dikenine katlanmak istiyorum :)
Benim bulduğum 1973 Model bir 1303. Koltuk kaplamaları hariç çok temiz bir araç. Fiyatı 13,000 TL ki, benim verebileceğim maksimum para.

Sizce ilk otomobil olarak vosvos seçmem doğru mu ? Arabayı alırken zaten çok güvendiğim bir ustaya göstericem ama ondan önce bakmam veya kontrol etmem gereken bir ayrıntı var mı ?

İstediğim minnoş bu :

Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 2 ay önce #1829 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İlk vosvosum :) konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Aramıza hoşgeldin diyelim şimdiden :)

Senin aradığın nedir vosvosta orjinal olsun mu yoksa güzel gözüksün farketmez mi :) Vosvos güzel gözüküyor ancak bir vosvos ustasına göstermende fayda var....

9 yıl 2 ay önce #1831 Yazan: LastDropBass
LastDropBass tarafından İlk vosvosum :) konusunda yanıtlandı
Aslında ikisi birden. İçinin olabildiğince orjinal olmasını istiyorum. Özellikle direksiyonun. Dışında ise tampon ve jantların orjinal ve krom kaplı olmasını istiyorum. Renk olarakda sarı ve yeşil hariç ne olursa :D Onların dışında zaten aklımda bir port bagaj yaptırmak var.

9 yıl 2 ay önce #1832 Yazan: LastDropBass
LastDropBass tarafından İlk vosvosum :) konusunda yanıtlandı
He, birde İstanbul anadolu yakasında, hatta mümkünse kadıköy-ataşehir civarlarında vosvos konusunda güvenebileceğim bir usta var mı ? Ben babamın gittiği ve elinde büyüdüğüm ustaya götürmeyi planlıyordum ancak kendisi amerikan arabalarına baktığı için ne kadar yardımcı olur bilemiyorum.

9 yıl 2 ay önce #1834 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İlk vosvosum :) konusunda yanıtlandı
www.vosvosturkiye.com/vos-topluluk/dernekler burada dernekler mevcut.İstanbulda ki dernekler ile iletişime geçin usta konusunda yardımcı olacaklardır.Ancak vosvos ustasına göstermeden almanızı tavsiye etmeyiz.

9 yıl 2 ay önce #1863 Yazan: caninho
caninho tarafından İlk vosvosum :) konusunda yanıtlandı
selam
eğer aracı hala bir ustaya göstermeke isterseniz topselvide Hasan usta var güvenilirdir.İlgilenirseniz iletişim bilgilerini paylaşabilirim...
Birde tavsiyem mutlaka orjinal bir vosvos almanız :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: boragoren

Geliştiren: Kunena forum