× Tip 1 - Vosvos

Vosvos almak istiyorum yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var.

9 yıl 8 ay önce #1618 Yazan: D3niz
Merhabalar.Baştan söylemek gerekirse daha cok yeniyim bi vosvoslarda ve inşallah ilk arabam vosvos olucak kemdim almak istediğim için tabiki çok pahalı bişey olamıcak ve benim düşüncem 2bin ve 3bin arası bir vosvos la başlayıp onu güzel bir hale getirmek açıkcası toplamak neden bilmiyorum ama ilk vosvosumu kemdim ugraşıp toplamak istiyorum acaba ne dersiniz :) ve tabi en çok merak ettiğim sey izmirde motoru için iyibir usta bulabilmek:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 8 ay önce #1619 Yazan: shatpaw
shatpaw tarafından Vosvos almak istiyorum yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. konusunda yanıtlandı
bende bır adet 64 kalın dırek pree modelı vos var tam restorasyonluk tabıkı kendı n toplayarak yaparsan tadı bır baska bıde ılk vosvosun umarım hayallerıne kavusmana yardımcı olabılırım dusunursen balıkesırde oldugum ıcın ayvalıkta yasıyorum yakın sayılırız uzaklardan arac bulup getırmek bıraz sıkı9ntı konusup anlasabılırız 05374322251

9 yıl 8 ay önce #1620 Yazan: D3niz
D3niz tarafından Vosvos almak istiyorum yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. konusunda yanıtlandı
Tavsiyen ve ilgilendiğin için çok teşekkür ederim :) o arabayı biliyorum sahibinden de görüyorum eski ve begendiğim bi araba ama dediğim gibi 2bin-3bin arası düşünüyorum ondan ögrencide oldugum için bana biraz pahalı gelebilir

9 yıl 8 ay önce #1637 Yazan: D3niz
D3niz tarafından Vosvos almak istiyorum yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var. konusunda yanıtlandı
Çevresinde boyle araç olan varsa haber verirse sevinirim

Geliştiren: Kunena forum