× Tip 1 - Vosvos

Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor?

10 yıl 9 ay önce #730 Yazan: ahmetfarukkara
Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor?, ahmetfarukkara tarafından oluşturuldu
merhaba arkadaşlar,

sonunda uygun bi vosvos bulup alabildim 2 gün önce. modeli 1200 yıl 1976. ben 1200leri 75te bitiyor sanıyordum fakat ruhsatta 76 görünce şaşırdım ben de. neyse ben soruma geçeyim;

bugün sigorta yaptırmaya gittim. ilk arabam ve istanbul'danım. bana axa'dan 595 TL fiyat çıkardılar en uygunu bu diyerek. biraz fazla gelse de tanıdık yer zaten diye güvenerek yaptırdım. fakat arabamın modelini VOLKSWAGEN BORA 1.6 16V COMFORTLINE 1976 olarak yazdılar. neden böyle yazdınız dediğimde vosvoslar bu şekilde geçiyormuş falan dediler. tamam o zaman deyip ayrıldım oradan. bir de size sorayım dedim. sizin sigortada marka tipi ne olarak geçiyor? benimkinde bir hata olmuş olabilir mi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 9 ay önce #731 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Öncelikle hem hoşgeldiniz hem de hayırlısı olsun :)

Büyük ihtimal yanlış giriş yaptılar.Volkswagen 1303 1300 1200 gibi yazmaları gerekiyor.Bir sorun yaratır mı fikrim yok.Ancak 76 model zaten bora yok :)

10 yıl 9 ay önce #732 Yazan: heartache
heartache tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
bizim vosların tanımı yok malesef kafalarına göre bişi secip işaretliyolar .. benimkide 1,3 polo gt die tanımlı ama bi espirisi yok model girişinden hesaplanıyo..

10 yıl 9 ay önce #739 Yazan: umutkısa
umutkısa tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
benmki passattı yanlış hatırlamıyosam :D

10 yıl 9 ay önce #749 Yazan: emu88
emu88 tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
Benimki şöyle:

Marka: Volkswagen
Tipi: -
Model yılı: 1971

Passatt, Bora filan yazmaları çok yanlış bence! Neden 'tipi' için '1200', '1500' veya '1302s' filan yazamıyorlar anlamıyorum.

10 yıl 8 ay önce #768 Yazan: ahmetfarukkara
ahmetfarukkara tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
yalnız değilmişim iyi bari :cheer:
belki kendi modelleri olsa fiyat bu kadar yüksek olmaz. neyse gülü seven dikenine katlanır diyerek geçiştireceğiz bunu da...

10 yıl 5 ay önce - 10 yıl 5 ay önce #1016 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
Benim aracım da benden önce golf R32 olmuş :D Şimdi ise golf cl-gl 1975 olmuş. Eh vatana millete hayırlı olsun :D

10 yıl 4 ay önce #1128 Yazan: Tuncay9506
Tuncay9506 tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
Volkswagen New Beetle 1.4 Hıghlıne 50 Bg Diye Geçiyor 18 Yaşındayım 1303 1973 Model Vosvosum 1303 Motor Ankara Plakalı 513 Tlye Yaptırdım

10 yıl 4 ay önce #1130 Yazan: bydoktors
bydoktors tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
en ucuz ak sıgorta gozukuyor sigortada

10 yıl 4 ay önce #1155 Yazan: özgün
özgün tarafından Sigorta yapılırken arabanızın modeli ne olarak geçiyor? konusunda yanıtlandı
Ben yeni yaptirdim 1303 geciyor kendi modeli yani

Geliştiren: Kunena forum