× Tip 1 - Vosvos

İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum

10 yıl 7 ay önce #846 Yazan: barzo35
herkese merhaba izmirliyim su an orduda calısıyorum vosvos pre almayı dusunuyorum 60 - 66 model arası eşimi de zar zor kandırdım bu aralar bulup almam lazım :) 4-5 binlik restorasyonluk ıstıyorum yardımcı olur musnuz ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 7 ay önce #849 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Şimdiden hoşgeldiniz diyelim.Açıkcası aradığınız model pre olarak geçen zamanında eski olduğu için devamlı hurdaya çıkıp değer verilmeyen bir modeldi.Şimdi ise sayısı az olduğu için mi bilinmez değerleri yükseldi...4-5Bin iyi bir rakam ancak aradığınız model için biraz daha fiyat yükseltmeniz gerekebilir...

10 yıl 7 ay önce #850 Yazan: barzo35
barzo35 tarafından İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum konusunda yanıtlandı
ya aslında buldum bı tane 60 model 4000 bıne ama benden daha hızlısı cıktı bıraz da nasip kısmet işi
peki siz ne dıyorsunuz pre almama?

10 yıl 7 ay önce #851 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum konusunda yanıtlandı
Kırmızı olan mı? İlana düştüğü gibi satılmış :) Öncelikle ilk kural vosvos'u görmeden almayın :) Evet 60 model fiyatı uygun.Alım satım için çok iyi bir tercih.Ancak alıp toplarken size neler çıkartır orasını görmeden bilemezsiniz...Fotoğraflar da kendini göstermez kusurlar ancak yakından görebilirsiniz.

Pre alınabilir tabi ki hiç problem değil ancak dez avantaj olarak toplama aşamasında yeni model vosvoslara göre daha fazla fiyat olarak sizi yoracaktır buda bir gerçek :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: boragoren

10 yıl 7 ay önce #852 Yazan: barzo35
barzo35 tarafından İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum konusunda yanıtlandı
ewt kırmızı olan :) o gece uyuyamadım inanın.alıp satmak ıcın değil tabiki hayalimdeli gibi bi vosvos sahibi olmak istiyorum o yuzden restorasyonluk arıyorum hazır olanları cok pahalı gelıyor bana bılmıyorum. bu arada fiyat olarak parçalarının pahalı olmasından mı yoksa daha cok parca takviyesinden mı fiyat fazla olur?

10 yıl 7 ay önce #853 Yazan: barzo35
bu arada prelerin kasası çok hosuma gıdıyor. hele o badem farları :)

10 yıl 7 ay önce #854 Yazan: barzo35

10 yıl 7 ay önce #855 Yazan: VosVos
Parça fiyatları konusunda restorasyon daha fazla tutuyor :) Umarım en kısa zamanda istediğiniz vosvosa kavuşursunuz

10 yıl 7 ay önce #856 Yazan: barzo35
inşallah :)bayrama izmir e gidicem bakalım bulursam alıcam ızmırden

10 yıl 7 ay önce #860 Yazan: kerim
kerim tarafından İzmirden Merhabalar 66 ve altı pre almayı düşünüyorum konusunda yanıtlandı
merhaba ,bence 4- 5 bine bir pire bulamazsın ,hadi buldun, 4-5 binlik bir pireye ,en az 10 bin harcarsın ,biraz yoluna koymak için işleri,hani alt takım,yürüyen vs ,hadi birazda kaporta ,döşeme rötüj diyelim,

böyle bir yol yerine, 10 -15 bin arası bir tane bulursan ,her anlamda ,kısa ve uzun vadede daha avantajlı olur.maddi manevi ,:)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos, boragoren

Geliştiren: Kunena forum