Çarşamba, 04 Nisan 2012 19:58

Bodrum Vosvos Kulübü toplandı

Yazan
Öğeyi Oyla
(27 oy)
Bodrum Vosvos Kulübü toplandı - 3.3 out of 5 based on 27 reviews

Bodrum Volkswagen Beetle (Vosvos) tutkunlarının bir araya gelerek oluşturduğu ‘Bodrum Vosvos Klübü’ düzenlenen bir etkinlikle yeniden tanıtıldı.

Konacık’tan hareket eden Vosvoscular; Akyarlar, Karaincir güzergahından Turgutreis’e kadar konvoy eşliğinde renkli görüntüler oluşturdu. Turgutreis’te düzenlenen etkinliğe Bodrum Vosvos Klübü Başkanı Sulhi Baydar ve Vosvos sahipleri katıldı. Sulhi Baydar oluşturdukları kulüple toplam 50 Vosvos kullanıcısını bir araya getirdiklerini kaydetti.

Bodrum Vosvosçular Klübü Başkanı Sulhi Baydar amaçlarının gelecek aylarda birçok etkinliğe imza atmak olduklarını belirterek, “Countryranch’in tesisinden, doğasından yararlanmaya çalışıyoruz ve burada kulübümüzü kurduk. 1966 modelden 1974 klasik modellere kadar birçok örnek aracımız kulübümüze üyedir. Ayrıca klasik vosvos topluluğu içerisinde T2 ve T3 minibüslerimiz de bulunmaktadır. Amacımız hem geziler düzenlemek hem de doğa severleri yanımıza almak ve hoşça vakit geçirerek, Türkiye’de olduğu gibi Bodrum’da da birçok Vosvos’lu etkinliğe imza atmaktır” dedi.

Etkinlikleri Sürecek
İlerleyen dönemde Bodrum Vosvos Kulübü “Tüm Vosvosçuları, bu birlikteliğe davet ediyoruz” diyerek konuşmasını sürdüren Baydar, “Yaz aylarında Bodrum dışından diğer kulüplerden de gelen Vosvosçular’ı da ağırlayacağız. Diğer illerden gelen Vosvoscular ile bir araya sıkça geleceğiz. Ayrıca Mayıs- Haziran ayında bir dizi etkinlik ve çalışmamız da var. Dışarıdan katılımcılar ile bir tanıtım turlaması da yapmayı düşünüyoruz. Bugün Shell benzin istasyonundan aldığımız startımızı Turgutreis Belediye Meydanı’nda sonlandırarak, orada Vosvosları sevdirmek amaçlı etkinlik butonuna basacağız. Ayrıca 20 Nisan Cuma günü, Bodrum Sağlık Vakfı’nda 23 Nisan Vakıf Kutlamaları programında biz de yer alacağız. 22 Nisan Pazar günü ise tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamalarında bulunacağız” dedi.

Okunma 13833 defa
Yorum ekle