× Vosvos Hatıraları

Cam suyu. :)

10 yıl 5 ay önce #1020 Yazan: Bedevixus
Cam suyu. :), Bedevixus tarafından oluşturuldu
Geçenlerde aracımla giderken çamurdan dolayı camım kirlendi. Cam fıskiyem motorlu. Bastım tuşa ınnnnnnnnnnnnnn diye ses geldi bir iki su attırdı iki tükürdü gerisi yok. basıyorum basıyorum ses var görüntü yok. İndim aşağıya cam suyum mu bitti acaba dedim yeni doldurmuştum ağzına kadar dolu. bi daha bastırdım yine biraz attı sonra yine atmadı oynama bile yok. Motor arızalı olsa hiç ses çıkarmaz, kanatçıkları arızalı olsa ilk başta tazyikli su atmaz ulen derdin ne be senin çocuk! Neyse hemen ustamı aradım dedi git elektrikçiye dedim ne elektrikçisi abi çalışıyo motorun sıkıntısı yok borular da yeni tıkalı olamaz. Ertesi gün gittim ustanın yanına dedim abi bi bakalım şuna. Alttan giden boruyu söktük damla damla akıyor. dedi burası tıkanmış. Tam iğne alıp gelicem doldurma yerindeki kapağı bi açtı şarıl şarıl akmaya başladı. kapağı sıktı kesildi geri açtı akıyor. Sorunu bulduk. Demek ki kapağı sonuna kadar sıkmıcaz. Pinomatik yerinden hava almadığı için su gitmemiş. Benim arabam huysuz ve biraz ilginç geliyor bana. :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 5 ay önce #1021 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Cam suyu. :) konusunda yanıtlandı
Güzel bir anı olmuş :) Evet hava basıncı kaçmasın diye komple kapalı bir sistem pnomatik sistem.Benimde kapağını delmişler hava alsın diye :angry:

10 yıl 5 ay önce #1024 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Cam suyu. :) konusunda yanıtlandı
Ustaya söyledim benim arabayı yine pnomatik sisteme çevirelim diye pek sıcak bakmadı :(

9 yıl 1 ay önce #1912 Yazan: tırıvırı25
tırıvırı25 tarafından Cam suyu. :) konusunda yanıtlandı
vosvosların nazı her türlü çekerim arkadşım. =)

5 yıl 4 ay önce #2571 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından Cam suyu. :) konusunda yanıtlandı
Aracı tanımak gerek diyorsunuz yani :D Tabi hemen tanıyamazsınız birisini :P

Geliştiren: Kunena forum