× Sohbet

Vosvos hakkında sorular

8 yıl 1 ay önce #2165 Yazan: vosvosmeczupu
Vosvos hakkında sorular, vosvosmeczupu tarafından oluşturuldu
Merhaba, ben bir vosvos almak istiyorum bununla ilgili birkaç sorum var: öncelikle ilanlarda neye dikkat etmeliyim? Hangi senenin vosvosunu almam daha avantajlı olur?
Ve en önemlisi fiziksel görünüşünü bozmadan vosvosun motorunu normal bir araba motoruyla modifiye ettirebilir miyim? Modifiye ettirmek çok pahalı mı olur ve ettirdikten sonra düzgün çalışır mı?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

8 yıl 1 ay önce #2168 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Vosvos hakkında sorular konusunda yanıtlandı
Merhaba,
İlanlardan hoşunuza giden vosvosu gidip görün, beklediğiniz gibi çıkar ise bir vosvos ustasına götürüp ustadan bilgi alın.Kafanıza yatar ise satın alabilirsiniz.
Sene olarak vosvos bakmanıza gerek yok, her yılın vosvosunu tercih edebilirsiniz.
Maalesef normal araba motoru takamazsınız.
Şimdiden hayırlısı olsun

6 yıl 10 ay önce #2396 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Vosvos hakkında sorular konusunda yanıtlandı
Orijinal kaplumbağalar hala üretiliyor mu?

Çoğu insan Volkswagen kaplumbağalarının üretiminin uzun yıllar önce durdurulduğunu düşünmektedir. Ancak orijinal adı Bettle olan klasik kaplumbağalar, 2013 yılına kadar Meksika’da üretilmeye devam ediyordu. Meksika Beetleları olarak adlandırılan ve uygun fiyatlara sahip olan bu araçlar, ülkede taksi filoları olarak kullanılmaktaydı. Ancak Volkswagen, güvenilirliği bakımından onaylanmayan ve tarihi geçmiş tasarımıyla çevre kirliliğine neden olduğu düşünülen bu araçların üretimini 2013 yılında durdurma kararı aldı.

6 yıl 9 ay önce #2407 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Vosvos hakkında sorular konusunda yanıtlandı
Hayır 2003 yılında vosvosların üretimi bitti.

5 yıl 6 ay önce #2468 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Vosvos hakkında sorular konusunda yanıtlandı
Ah şimdiki aklım olsa sıfır 5 tanesini alıp garaja tıkardım :)

Geliştiren: Kunena forum