× Sohbet

Son arabam olacak.

10 yıl 4 ay önce #1175 Yazan: CEBELİBEREKET
Son arabam olacak., CEBELİBEREKET tarafından oluşturuldu
Merhaba vosvos dostları. Sıfır jettam olmasına rağmen vosvos tutkusu bambaşka emeklilikte sadece vosvosa binmek istiyorum. İlk arabam vosvos olacak demiştim ama kısmet olmadı herhalde son arabam vosvos olacak. doğum tarihimden dolayı 1975 model olmalı. son günlerde çok araştırıyorum ve kısa zaman sonra bir vosvosum olacak umarım. İlgilendiğim bir kaç vosvos var görüşme aşamasındayım nelere dikkat etmem gerekir? önerileriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 4 ay önce #1177 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
Taban saçı,kupa ve arabanın genel hatlarına bakmanız gerekir.Çürük ne kadar az o kadar iyi. 75 modellerde dikkat etmeniz gereken Kremiyer direksiyon sistemidir.Altına yatıp sistem aktifmi yoksa değiştirilmiş mi diye bakmanızda fayda var.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: CEBELİBEREKET

10 yıl 4 ay önce #1180 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
Çürük en az düzeyde olursa cebinizi ve vaktinizi az harcar :) 75 model bombe camlarda sarıçınar arkadaşımızında belirttiği gibi kremayer direksiyon mevcut,ayrıca sadece o seneye özel bazı özellikler(Tampondan sinyal,arka şişik apron gibi) bulunmakta.75 yılında standart kasa diye tabir ettiğimiz genellikle 1200 motor olan düzcam modelide var.Bu modelde kremayer direksiyon bulunmamakta.Bilginize...
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: CEBELİBEREKET

10 yıl 4 ay önce #1181 Yazan: CEBELİBEREKET
CEBELİBEREKET tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim özellikle Kremayer sistemi ilk defa duydum. Mutlaka inceleyeceğim. sadece şekil olarak baktığımızdan ayrıntılar önemli.

10 yıl 4 ay önce #1182 Yazan: CEBELİBEREKET
CEBELİBEREKET tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
ilgilendiğim iki araç var ikisi de bombe cam biri yeşil diğeri sarı ikisinde de çürük yok ama orjinal jant yerine ikisinde de çelik jant takılmış tamamıyla orjinalini bulmak zor herhalde.

10 yıl 4 ay önce #1183 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
Eğer arabalar güzel ise çelik jant çok problem değil. Değiştirilir. Normal jant veya Big jantı bulunabiliyor.

5 yıl 5 ay önce #2568 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından Son arabam olacak. konusunda yanıtlandı
Son olacağını sanmam ama bakalım :P

Geliştiren: Kunena forum