× Restorasyon

Yeniden başlamak

9 yıl 3 ay önce #1777 Yazan: Vosmus
Yeniden başlamak, Vosmus tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar merhaba 21 yaşındayım çalışan ve okuyan biriyim aranıza yeni katıldım aynı zamanda . Bir vosvos Alıp kendi isteğime göre şekillendirmek istiyorum çocukluğumdan beri klasik arabalara hayranım ama vosvosun yeri bi başka :) nasıl bir vos almalı hangi aşamalardan geçmeli ve ne kadar bir BÜTÇE ayırılmalı tıkır tıkır çalışıp gitmesi ve temiz grünmesi için ? Çünkü boyasından tekerine döşemesine kendi tarzıma uygun yaptırmak istiyorum . Acil olarak yardim istiyorum :) kolay gelsin

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 3 ay önce #1779 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Yeniden başlamak konusunda yanıtlandı
Merhaba aramıza hoşgeldiniz :)
Bütçenize göre değişmekte tabi ki ancak şu an ortalam 15bin harcayıp güzel görünen sorunsuz bir vosvosa binebilirsiniz.

9 yıl 3 ay önce #1785 Yazan: Vosmus
Vosmus tarafından Yeniden başlamak konusunda yanıtlandı
Hoşbulduk teşekkür ederim :) Aracın kendi parası dahil değil sanırım 15.000₺ içine ? Birde kAsa mı daha temiz Olmalı motor mu ? Alırken neye dikkat etmeliyim ?
Teşekkürler

9 yıl 3 ay önce #1789 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Yeniden başlamak konusunda yanıtlandı
Kendi parası tamamen şans işi.Bedavaya çok temiz bir vosvos alabilirsiniz yada toplu gözüken ancak çok masraflı bir vosvosa 10bin bile verebilirsiniz.Bu biraz şans biraz tecrübe ile olur.Ben her zaman kasası daha temiz bir vosvosu motoru bitik bir vosvosa tercih ederim zira en kötü bir motor bile 1 haftada gayet güzel hale gelirken kaporta boya işi çok uzun süren ve sabır gerektiren bir iş.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mustafa1968, Vosmus

5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #2618 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından Yeniden başlamak konusunda yanıtlandı
Hocam en iyisini yapıyorsunuz gerçekten. İnsanlar uğraşmamak için hazır arıyorlar hep :D Yapabildiyseniz ne mutlu size.

Geliştiren: Kunena forum