× Restorasyon

pançobüs restorasyona başlıyoooo

11 yıl 3 gün önce #591 Yazan: davuller
pançobüs restorasyona başlıyoooo, davuller tarafından oluşturuldu
dostlar arkadaşlar sonunda minübüsüme kavuştuğumu söylemiştim ancak yavaş yavaş restorasyon sürecine başlamayı planlıyorum ancak nereden ve nasıl başlamalıyım bana ufak tefek bi liste hazırlarmısınız birde elimden geleninden fazlasını kendim yapmayı planlıyorum sevgilrle bu arada pançobüsü görmek isterseniz face bakın facebook.com/davuller

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 3 gün önce #592 Yazan: davuller
davuller tarafından pançobüs restorasyona başlıyoooo konusunda yanıtlandı
mesela öncelikle aracımda çok fazla özellikle ön tarafta macun var bir kaç kişi kmlamaya sokmama için öneride bulundu ancak bi kaç işide kumlamanın yakacağını söyledi önerileriiz nedir

11 yıl 2 gün önce #594 Yazan: VosVos
VosVos tarafından pançobüs restorasyona başlıyoooo konusunda yanıtlandı
Öncelikle kendine bir bütçe ayarlamalısın.Yoksa atıyorum kaportaya girip bittiğinde yürüyen aksama,motora,vizeye,sigortaya bütçen kalmaz ise sadece karşına geçip gün gün çürümesini izlersin.

Kaporta
Boya
Yürüyen
Motor
Döşeme
Eksikler...
Diye bir bütçe ayırımı yapabilirsin.

Kaporta için kumlatmak fena fikir değil.Ancak kumlama yapan yere götürmen gerekiyor..Biraz uğraşırsın bu konuda.
Öncelikle kaportada gözüne çarpan büyük yerleri onarması ile başlayaiblirsin.Daha sonra komple boyayı kazımak(Pürmüz bütçe el veriyorsa boya sökücü) ile devam edip ardından fazla bekletmeden çekiç astarı dediğimiz astar ile boyayıp hataları göz önüne çıkartabilirsin.

11 yıl 2 saat önce #600 Yazan: davuller
davuller tarafından pançobüs restorasyona başlıyoooo konusunda yanıtlandı
yahu dostlar aracımın orjinal fabrika çıkışı rengini öğrenebilirmiyim?

11 yıl 1 saat önce #601 Yazan: VosVos

Geliştiren: Kunena forum