× Modifiye

Komple Tavan açtırma ile ilgili.

11 yıl 2 ay önce #550 Yazan: VolkanOztarkan
Komple Tavan açtırma ile ilgili., VolkanOztarkan tarafından oluşturuldu
74 model Vos'umun komple tavanını açtırıp branda yaptırmak istiyorum. Bunun dezavantajları nelerdır ve istanbulda yaptırabılecegım bır yer varmıdır acaba ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 2 ay önce #552 Yazan: el-hallac
el-hallac tarafından Komple Tavan açtırma ile ilgili. konusunda yanıtlandı
istanbullu değilim, yapan usta illa ki vardır. ama benim bildiğim kadarıyla, bu işi yapabilen her usta, bu işi yapabiliyor demek değildir. nedir, işçilik iyi olmazsa, araba ilerleyen zamanlarda çökmeye başlar ve bunun sonucunda da kapılar kapanmamaya başlıyor. bu büyük bir sıkıntı. nasıl geri düzeltildiğini de bilmiyorum ama :) o şekilde vososunuzu satamayacağınız gibi kullanamazsınız da.. iş bu sebeple, bu işlemi daha önce pek çok kez yaptığından emin olduğunuz bir usta seçin.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 2 ay önce #556 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Komple Tavan açtırma ile ilgili. konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz..Kendinizi ve vosvosunuzu tanıtan bir başlık açarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ragtop olarak geçen branda tavan yaptırmak istiyorsunuz anladığımız kadarı ile.Türkiye'de örnekleri mevcut olup yaşayacağınız belli başlı sorunlar bulunmakta.Öncelikle hazır bir tavan almanızda fayda var,genellikle twingo tavanı kullanılmakta.

Tavanı kestiğinizde aracın mukavemeti azalacaktır.Esneme seslerini duymanız büyük olasılık.Kesen usta tarafından bazı noktaları destekleyecek parçaların kaynatılması gerekmekte.Yağmurlu havalarda su alma riski var.Yolda ise rüzgar sesi kaçınılmaz olacaktır.

Kaportacılar ile görüşmenizde fayda var.Aslında zor bir işlem değil ancak ölçülerini düzgün ayarlamanız gerekmekte...Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mdinleten, özgün

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum