× Kaporta Boya Döşeme

İzmir'de İç Döşeme

7 yıl 2 ay önce #2336 Yazan: altayaslaner
İzmir'de İç Döşeme, altayaslaner tarafından oluşturuldu
İyi Akşamlar arkadaşlar 74 Model 1303s imi sonunda restore ettirebiliyorum bir kaç sorum olucak

1)Arabamın ön taban saçlarında,bagaj kapagının üstünde,arka motor havalandırma ızgarasında ve egzoz oyuklarının yanlarnda minik paslanmalar var büyük bir durum yok ortlama kaporta işi bana kaça patlar?

2Arabamın kaporta işi bittikten sonra boyatmak yerine kaplatayı düşünüyorum renkler ve hatlar daha belirgin yapılabiliyor fakat ruhsata işlerken bir sıkıntı yaşarmıyım?

3)Arabamın koltuklarını sıfır almayı tercih ediyorum 4 adet tekli koltuk koymayı düşünüyordum arkadaki konforu arttırmak için koltukların ölçüleri şöyle:

Shoulder Width 20.25
Base Width 17.75
Leg Bolster Width 19.5
Hip Bolster Width 20.75
Height 36
Deep 18.75

sizce sığdırabilirmiyim iki öne iki arkaya şeklinde düşündüm eğer boşluk kalırsa arka ikilinin arasınada bir konsol yaptırmayı planladım,bana geri kalan tavan,taban,arka pandizot,bagaj,kapı döşemeleri ve yalıtım ın maliyeti ne olur?

şimdiden vericeğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

7 yıl 1 ay önce #2342 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmir'de İç Döşeme konusunda yanıtlandı
Merhaba Altay,
Ön taraftan gelen sesleri ne yaptın? Sorun neydeymiş?

Kaportada fiyat vermek zor ama sanırım 500 den aşağı yapan olmaz dediklerini.
Eğer farklı bir renk ile kaplatmak istersen ruhsatta sorun olur onun dışında aynı renk için işletmen gerekmez, ama vosvosa kaplama yapacak birini bulmalısın önce :)
Koltukların sığma konusunda birşey diyemeceğim ama başka koltuk işi pek mantıklı değil, kendi koltuklarını değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

7 yıl 1 ay önce #2348 Yazan: Benjamin
Benjamin tarafından İzmir'de İç Döşeme konusunda yanıtlandı
Merhaba dostum kolay gelsin, bende Aliağa da yaptırdım koltukları yat döşemesi yapan bir ustamız yaptı, hala yaptırmadıysan yardımcı olabilirim

Buda benim vosun koltuğu
Ek dosyalar:

Geliştiren: Kunena forum