× Elektrik Sistemi

çakmaklık

10 yıl 6 ay önce #948 Yazan: mustafa1968
çakmaklık, mustafa1968 tarafından oluşturuldu
selamın aleyküm;

arkadaşlar sellektör yaptığım zaman çakmaklığa taktığım mp3 kapanıyor,
ardından açılıyor,
orjinalde çaklmaklık yoktu sanırım,
tahminim uzunlarla aynı sigortaya bağlanmış,
çok önemli gibi görünmüyor ama,
tesisata zarar da verebilir,
çözümü var mı acaba,

herkese iyi günler...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 6 ay önce #949 Yazan: VosVos
VosVos tarafından çakmaklık konusunda yanıtlandı
İlginç bir durum :) Çakmaklığa giden ve sigortaya takılan kabloyu takip edin.İmkan var ise son sigortaya yada bi önceki sigortaya takıp deneyin...Sorun devam edicek olur ise aküden bir artı kablo çekmeniz gerekebilir :(
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mustafa1968

10 yıl 5 ay önce #988 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından çakmaklık konusunda yanıtlandı
Valla ne güzel çakmaklığınız var. :) Bildiğim kadarıyla orjinalinde yok ve ben de yaptırmayı çok istiyorum çünkü telefonumda şarj sorunları yaşayabiliyorum. Sigorta kutusu sakat. Muzur bi insanım, geçenlerde gittim sigorta kutusunu karıştırdım söküp taktım falan sigortaları çıkarttım, yapmaz olaydım. Şimdi arada bir araba sapıtıyor. Sol farım yanmıyor falan. Neyse onun sigortasını kurcalaya kurcalaya buldum da daha büyük bi sorunum var. Aracımın teyp tehsisatının sigortası arada bi kapatıp açıyo, anlam veremedim kurcalamadan önce yapmıyordu.
Yahu büyük sözü dinlemedik, eğer çalışıyorsa kurcalamayacaksın... :D

10 yıl 5 ay önce #989 Yazan: VosVos
VosVos tarafından çakmaklık konusunda yanıtlandı
74 1303 lerde orjinalden çakmaklık olabiliyor.Sigorta tablasının arkasına bakın 6 yada 7.sigorta boştur yani herhangi bir kablo bağlı değildir.Burası ekstra şeyler bağlamak için kullanabilirsiniz...

Arada bir teyp gidiyor ise başka bir sigortadan artı almayı deneyin.Olmadı kırmızı beyaz kablo var kalın o ana tesisattır.Ona paralel olarak bağlayın teyplerde genelde kendi sigortaları oluyor.Yoksa araya bir tane koymayı unutmayın.Yada arkadan bir artı kablo çekin ekstra aksesuarlar için :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mustafa1968, Bedevixus

Geliştiren: Kunena forum