Etikete göre gösterilenler vosbağa

Salı, 14 Mayıs 2013 23:31

Eskişehir'den Vosvosculara Tam Destek

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Vosvos Şenliği'ne katılacak olan ekibi Samsun'a yolcu etti.

Tepebaşı Belediyesi hizmet binası önünden hareket eden Vosbağa ve VolksDer üyesi 14 araç, 15 Mayıs Çarşamba günü Samsun'da olacak. Tüm Türkiye'den yaklaşık 200 klasik aracın bir araya geleceği şenliğe Eskişehir'den Tepebaşı Belediyesi destek veriyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Vosvos severlere kazasız bir yolculuk dilerken, "Şenliğin Eskişehir ayağında 200'e yakın klasik volkswagen aracı ağırlayacağız" dedi.

Eskişehir Vosbağa Derneği Başkanı Emre Bülbül de, Başkan Ataç'a kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederken Samsun'dan alacakları toprağı 17 Mayıs günü Eskişehir'e getirerek Başkan Ataç'a teslim edeceklerini belirtti.

Vosvos severleri bir araya getirecek etkinlik Samsun'dan başlayarak Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara ve Eskişehir güzergahında gerçekleşecek. Eskişehir programı Valilik, Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyesi ziyareti sonrası Musaözü'nde piknikle son bulacak.

Etkinlik detayı için;
http://www.vosbaga.com
http://www.volksder.org.tr/ Sitelerini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz...

Kategori Vosvos Haberleri
Çarşamba, 18 Nisan 2012 22:46

23 Nisan Eskişehir Vosvos Şenliği

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Vosvos Şenliği ile kutluyor. Eskişehir Vosbağa Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe tüm Türkiye'den vosvos severlerin katılması bekleniyor.

Etkinlikler kapsamında 21 Nisan Cumartesi günü Espark Alışveriş Merkezi'nde bir araya gelecek olan klasik otomobil tutkunları, şehir turu atacaklar. Saat 15.00'da başlayacak şehir turuna 100'ün üzerinde vosvos otomobilin katılması bekleniyor.

22 Nisan Pazar günü ise Musaözü 23 Nisan kutlamalarına ev sahipliği yapacak. Tepebaşı İlçe'sinde bulunan ilköğretim okullarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan kutlamalarda sahne şovları, animasyonlar, konserler ve birbirinden güzel etkinlikler çocuklarla buluşacak. Etkinliklerin başlama saati ise saat 13.00

Eğer siz de etkinliğe katılmak istiyorsanız Facebook etkinliğinden konuyu takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/events/327124427350513

Eğer facebook hesabınız yok ise;

ESKİŞEHİR VOSBAĞA DERNEĞİ İLETİŞİM NUMARALARI

EMRE BÜLBÜL: 05053080039

MURAT ÖNEN: 05553080902

MELİH ÖZMEN: 05062001770

ulaşabilir, yorum atarakta soru sorabilirsiniz...

Bizler de Vosvos Türkiye ailesi olarak etkinlikte olup, sizlere özel vosvos ürünlerini sergileyeceğiz.Görüşmek üzere... 

Kategori Vosvos Haberleri