Etikete göre gösterilenler kırmızı vosvos

Salı, 03 Nisan 2012 22:54

Kırmızı Vosvos ve Vosvos falı

Hazal Kaya’dan yeni genç moda:

Kırmızı Vosvos 

Türkiye’nin en büyük fan kitlesine sahip genç oyuncu Hazal Kaya izleyicilerin önüne yine biraz manik depresif bir karakter olarak çıkıyor. Aşk-ı Memnu Dizisinin Nihal’ini oynarken her giydiği, taktığı moda olan Hazal Kaya yeni dizisi Behzat Ç.’de yeni bir moda akımına öncülük edecek gibi. Kırmızı Vosvos ve Vosvos falı.

Oyuncu: Hazal Kaya

Karakter: Berna 
21 yaşındadır. Behzat Ç.’nin kızıdır. On sene önce anne ve babası boşanmıştır. Annesi Ceyda, kısa bir süre sonra Yunus adında bir psikiyatrla ikinci evliliğini yapmıştır. Manik depresiftir. Alp adında bir erkek arkadaşı vardır. Behzat Ç.’ye kendisini bıraktığı için öfkelidir.


Berna ve Kırmızı Vosvos

"Vosvos sahibi olmanın bazı kuralları vardır. Vosvoslara isim takılır, adettendir. Başka bir Vosvos gördün mü selektör yapacaksın. Sağlam arabalardır, deviremezsin, o yüzden tosbağa derler. Genelde ihtiyaçtan ötürü elden çıkarılır. Bunları alması kolaydır da satması zordur. Az yakar, karizması yeter zaten!"


Vosvos falı nedir?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nde kahramanımız Behzat Ç.'nin kızı Berna'nın falı. Bir dilek tutup, 99 tane kırmızı vosvos sayıp bitirdikten sonra günün gecesinde 10 tane de yıldız sayarak dileğinin gerçekleşmesini bekliyor...


Kategori Vosvos Haberleri
Ayşenur Bahçekapılı Ak Parti’nin en etkin isimlerinden.

Görevi: Grup başkanvekili.
Mesleği: Avukat.
Medeni hali: Bekar. Ancak 27 yıldır ayrılamadığı bir yari var.

Kategori Vosvos Haberleri