× Üyelerimiz

herkese selam. Yardımlarınızı bekliyorum.

8 yıl 7 ay önce #2087 Yazan: thecihansan
herkese selam. Yardımlarınızı bekliyorum., thecihansan tarafından oluşturuldu
Herkese merhaba, ismim cihan.
Uzun yıllardır bir vosvos hastası olarak sonunda bir vosvos almaya karar verdim. (verdimden ziyade anca öğrencilik, askerlik iş vs derken ekonomiyi toparladık [A000-009] )

Sizlere şunu sormak istiyorum. Alacağım vosvosu günlük hayatta aktif bir şekilde kullanmak istiyorum. Haftaiçi hergün levent-istoç arasında (takriben 18km. TEM üzerinden) işe gidip geliyorum. Şuanda motorsikletimle gidiyorum. Havaların soğumasıyla birlikte vosvosumla aynı yolu arşınlamak istiyorum. Uzun süredir yorumları, forumları takip ediyorum. Herkes tabiki birazda vosvos aşığı olduğu için yolda kalmaz, üzmez vs vs diyor.
Samimi olarak tavsiyelerini bekliyorum. Nelere dikkat etmeliyim.
Daha önce hiç vosvos sahibi olmadım. 1200, 1300, 1303, 1303s fark eder mi?
LPG konusu nasıldır? (Şahsi görüşüm benzinliden yana ama haftada tahmini 180-250 km arası yol)
Böyle bir km yapacaksam vosvosun canı buna yeter mi?

ben her türlü aksiliğe aksaklığa hazırım, vosvosu çok sevdiğim için çekerim gibime geliyor. [A000-009]

şuanda bütçem 12000-15000 aralığında. aşağıda almayı düşündüğüm vosvosların linkleri var. siz olsanız hangisini seçerdiniz?

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...vos-228852865/detay/

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...nuz-229877729/detay/

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...eli-227224958/detay/

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...1.6-228400230/detay/

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...tir-197674404/detay/

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar,

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

8 yıl 7 ay önce #2092 Yazan: VosVos
VosVos tarafından herkese selam. Yardımlarınızı bekliyorum. konusunda yanıtlandı
Vosvos bakımlıysa yolda bırakmaz,LPG ile de bir nebze ekonomi sağlarsınız ama ne bir motor ne bir yeni araba olmaz ki istanbul trafiğinde :)

5 yıl 6 ay önce #2493 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından herkese selam. Yardımlarınızı bekliyorum. konusunda yanıtlandı
Hoş geldiniz. İyi forumlar.

5 yıl 6 ay önce #2500 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından herkese selam. Yardımlarınızı bekliyorum. konusunda yanıtlandı
Hoş geldin. İyi forumlar dilerim.

Geliştiren: Kunena forum