× Üyelerimiz

Ataturkun sehri Samsundan herkese selam

8 yıl 7 ay önce #2066 Yazan: pofuduk
Ataturkun sehri Samsundan herkese selam, pofuduk tarafından oluşturuldu
Herkese selamlar olsun.
Oncelikle butun herkese tesekkur etmek istiyorum, cok guzel bir forum ortaya cikarmissiniz ve bundan sonrada bende elimden geldigince herkese yardimci olmaya calisacagim.
ben 21 yasinda universite ogrencisiyim, cocuklugumden beri herbie filmlerini belki yuzlerce kez izledim ve onlarla buyudum,birgun Herbie gibi bir VosVosa eslik edebilme hayallerini dusledim, simdi geldi onlari gerceklestirmeye. ve simdide aylardir forumlardan ve sitelerden arastirip bilgi sahibi olmaya calisiyorum.
alacagim VosVos ilk arabam olacak, 2 yildir araba suruyorum ve istedigim beni evimden okula, okuldan evime ve bazende gezmeye eslik edebilecek bi VosVos almak. ama malesef ki ailemin ayirabilecegi butce 7000 tl ila 9000 tl arasinda :( :( .
istedigim sorunsuz bir VosVos kesinikle degil, ben bile 21 yasimdayken sorunsuz biri degilm ve arada bende herkes gibi motoru bozdugumuz oluyor :P simdi 40 yaslarinda bi VosVostan sorunsuz olmasini beklemek biraz bencilliktir bence. ama bakimini yaptigim halde sorunu mumkun oldugunca az olan bir VosVostur.
Sizden sormak istedigim 7000-9000 tl civarinda ve aradigim kritere uygun alabilecegim VosVoslar varmidir ?
Araniza katildigim icin cok Heyecanli ve mutlu oldum, Simdiden herkes Var Olsun.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

8 yıl 7 ay önce #2067 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Ataturkun sehri Samsundan herkese selam konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldin Pofuduk,
Umarım hayallerine en kısa sürede ulaşırsın.Forum hakkında düşüncelerine teşekkür ederiz :) Maalesef pek aktif olmasa da sanırım Türkiye de ki forumlar içinde en aktifi bu :p Bütçen güzel,öncelikle forumu incelemeni kullanıcıların neler yaşadıklarını incelemeni tavsiye ederim.Motoru bozuk vosvos çok önemli değil ancak kaportası düzgün bir vosvos alman uzun süre sıkıntısız kullanman için iyi olacaktır.

İyi forumlar
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: pofuduk

8 yıl 7 ay önce #2068 Yazan: pofuduk
pofuduk tarafından Ataturkun sehri Samsundan herkese selam konusunda yanıtlandı
yine Selam.
cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin, ve evet kaporta masrafi 7000 tl civarlarinda motor ise 4000 tl civarlarinda diye biliyorum ben.
sitenizin ve forumu bi kac gunde altini ustunu edecem :P o konuda hic supheniz olmasin.
Sag olun ve Var olun
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

5 yıl 5 ay önce #2495 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından Ataturkun sehri Samsundan herkese selam konusunda yanıtlandı
Aleykümselam, hoş geldin. İyi forumlar.

5 yıl 5 ay önce #2498 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından Ataturkun sehri Samsundan herkese selam konusunda yanıtlandı
Aleykümselam, hoş geldin.

Geliştiren: Kunena forum