× Restorasyon

Herkese Merhaba, Yardımcı olursanız çok sevinirim.

7 yıl 9 ay önce #2246 Yazan: IVU
Öncelikle herkese merhaba ben beetle kullanıcısı şuan için değilim lakin yaklaşık bir haftadır satılık da olan modellere bakmaktayım yaz bitmeden bana uygun olan bir beetle almayı düşünüyorum. Size danışmak istediğim şey Türkiye de ne denli var bilmesem de Avrupa da Beetle Hot Rod modellerine denk gelmekteyim zaten aslında bu yüzden bir tane alma kararına vardım, bildiğim kadarı ile ülkemiz de Hot Rod yapılmış bir aracı Trafikte kullanma şansım resmi olarak yok bu yüzden Dış Görsele çok dokunmadan biraz daha ufak işlemlerle aracımı kişiselleştirmek istiyorum, herkes bana farklı, farklı bilgiler verdiği için sizlere danışmak istedim. Öncelikle anladığım kadarı ile beetle modelleri nin farklı versiyonları var tercih yaparken özel olarak dikkat etmem gereken şeyler nelerdir ? Alacağım aracın tavanını kestirip alçaltmayı düşünmekteyim aynı zaman da ön ve arka koruma demirlerini söküp belli bir derecede alçaltmayı düşünmekteyim. İç döşemeler, direksiyon, renk, lastik, jant, cam vb... hemen, hemen her şey yeniden yapılacak bu yüzden alırken makul fiyatları olan bir beetle aramaktayım, evrakları olduktan ve motor mekanik olarak bir sorunu olmadığı sürece almayı düşünüyorum atladığım veya yanlış bildiğim şeyler varsa lütfen söyleyiniz alıp yarı yolda kalmak istemiyorum hayali olarak, sadece tavanı alçaltmak ile trafik veya muayenehane de sorun yaşamam mümkün mü ? Alt kısma örnek bir fotoğraf yüklemeye çalışacağım aslın da örnek olmasına rağmen neredeyse tam olarak yapmayı planladığım araç ile aynı görsele sahip, şimdiden yardımlarınız ve anlayışın için teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

7 yıl 7 ay önce #2261 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Herkese Merhaba, Yardımcı olursanız çok sevinirim. konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Muayene için en güzeli tüvden bilgi almalısınız, bazı basit noktalardan kalırken böyle bir projeden geçebilirsiniz.Tamamen tüv ile alakalı bir durum ki bazı tüvlerden geçerken bazılarından da geçemiyorsunuz lpg projeleri gibi.

5 yıl 6 ay önce #2472 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Herkese Merhaba, Yardımcı olursanız çok sevinirim. konusunda yanıtlandı
Hocam resimdeki araç çok iyi evet :D Yaşadığınız şehrin yolları bozuk değil ise gayet hoş bir kullanım sunabilir ^^

Geliştiren: Kunena forum